Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Mit tehetnék, ha a pattanások...

Mit tehetnék, ha a pattanások kijönnek a stressztől mindig?

Figyelt kérdés
Most vagyok az érettségim kellős közepén, de már 4 éve túlestem a pattanásos- elvetemülten csúnya ragyás időszakomon. Gyógyszeres kezeléssel múlt csak el, és nagyon mély nyomot hagyott bennem, mert rémesen csúnya volt a bőröm azelőtt. 20 éves vagyok, nem hiszem, hogy még mindig betudhatom kamaszkori gondnak,de pár hete a homlokom tele van pattanással. Szerencsére sehol máshol, de ez is zavar. Gyanítom, hogy a stressztől van, de ezen nem tudok változtatni... Vagy valami szervi bajtól lehet? Mit tehetnék? Orvoshoz most nem akarok menni, nem is olyan súlyos, de tudjátok, aki volt anorexiás, az is megijed, ha felszed újra pár kilót... Én is így vagyok ezekkel...

2012. máj. 15. 09:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A homlokod melyik területén vannak a pattanások? A homlok közepe az idegrendszerrel függ össze, a szemöldök köze a máj. A homlok széle, ahol a haj kezdődik a vastagbél területe.
2012. máj. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mira7 válasza:
Szia.Én 18 éves múltam nagyon sok pattanás van rajtam is . Az államon , homlokomon . És nekem sem akarnak elmúlni . Valaki azt mondja ,hogy ki kell őket nyomkodni valaki azt hogy nem :/ Akkor most hogy múlnak el ? Mert engem is nagyon zavar.
2012. máj. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
39%

Át kell állni egészséges táplálkozásra.

A pattanások jelzések, hogy belül nem működik valami rendesen.

Fontos a megfelelő mennyiségű és minőségű folyadék fogyasztása.

Részletesen leírom pv-ben, ha érdekel.

Gyors segítségnek egy csepp levendula illó olaj a pattanásra jó. Gyulladáscsökkentő és szárító hatású.

De ez nem oldja meg a problémát, csak a tünetet csökkenti.

2012. máj. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Csak 3 nagyobb pattanás van a homlokomon, ahol az orrnyergem véget ér. Ha úgy vesszük, nem vészes, régen mindenhol rücskös volt a bőröm. Ezt egy Acnenormin nevű bogyó mulasztotta el, fél évig szedtem. folyadékbevitel? ha dolgom van, akad olyan nap h alig iszom valamit, egy-két pohár víz és annyi. Mostanában kezdek figyelni erre, de még nem megy olyan jól, mindig elfelejtem mert nem érzem h szomjas lennék. lehet, h ez a baj? /meg nem is alszom ki magam soha:P vagy ez így mind?:P
2012. máj. 15. 20:08
 5/5 anonim válasza:

60 kiló súlyig napi1.5 l víz ivás. A felett 2, 2,5 liter. De jólenne ha ásványvíz lenne, nem pepsi kóla..

És az alvás is sokat az a tökéletes ha mindennap este 9 fél 10 kor alszol el, és 6, 7kor már fentvagy. Mert ugye ez 9 óra szóval ha fáradt vagy 2, 3 nap mulva sokkal jobban fogod érezni magad, és a pattanások is elmulnak ha jol táplálkozol ( naponta 3 , 4x nem olyan h reggelizel aztán egész nap nem eszel semmit estére meg telieszed magad, mert sokaknál ez van). És nem szoktam kinyomni őket egy ideje, és most egy hónapja szinte nincs is rajtam. :-P


É

2012. aug. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!