Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pattanások, foltok utána -...

Taboo19 kérdése:

Pattanások, foltok utána - mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy nagyon sok ilyen kérdés van, nekem mégis nagyon fontos lenne, ha valaki tudna segíteni.


Már több éve folyamatosan pattanásos az arcom. Nem olyan eszméletlenül sok van, de azért elég zavaró mennyiség. Az a helyzet, hogy szomaton találkozóm lesz valakivel, és nagyon fontos lenne, hogy valamelyest normálisan nézzek ki.

Tehát most relatíve sok pattanás van az állam környékén, sok van, amely elmúlt, de a foltok ott maradtak utána :S és sok van amely még csak most fejlődik ki. Az a vicces, hogy mindent megtettem eddig, amit tudtam, értem ezalatt:

- reggel zuhanyzás utána hideg vízzel arcmosás

- ezután egy ilyen Balea Young Anti pickel gel-lel bekenem a pattanásokat

- majd 2-3 óra múlva lemosom az arcom meleg vízzel, vágok egy citromkarikát és becitromozom az egész arcom.

- ezt megismétlem még1x pár óra múlva

- majd lefekvés előtt egy pohár forró vízbe sót teszek és kb 4-5 percig mosom vele az arcom, majd hideg vízzel leöblítem.

- ezután bekenem megint azzal a géllel és mindig tiszta lelepdőn alszom



Azt hiszem ennyit csinálok naponta, hogy jobb legyen az arcbőröm, de semmi javulás :S


Kérlek segítsetek :(


2011. nov. 30. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:

szia! nekem is van pár pattanásom, de azért ennyit nem teszek érte mint te! ha tényleg megcsinálod ezt minden nap akkor vagy az étkezésben kellene változtatni valamit:

olajos magvakból kevesebbet, csokiból, chips, sós, olajos, sült dolgok + sok folyadék

VAGY:

hormonprobléma. ezek után lehet h el kellene menni egy bőrgyógyászhoz én egy differin nevű krémmel kentem sokáig.

de lehet vmi gyógyszerrel 1-2 hónap alatt rendbe lehet hozni. barátnőm kapott egy kúrát és azóta egy sincs neki!

2011. nov. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó mondjuk csak 3 napja csinálom. Nem tudom mennyi idő után várjak javulást.
2011. nov. 30. 22:36
 3/3 anonim ***** válasza:
akkor ne add fel! minimum 2-3 hét kell hozzá! kitartás :)
2011. dec. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!