Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Na az lenne a kerdesem hogy...

Na az lenne a kerdesem hogy van e valami jo gyogymodot pattanasok ellen mert van 1 par es mikor elmulnak ujak es ujak jonnek elo 17/f?

Figyelt kérdés
2012. jan. 5. 16:55
 1/6 anonim válasza:
Na nekem meg az a válaszom,hogy..patikában Aknesol-t ez folyadék,és Akneroxid krémet vegyél!/és legközelebb ne na val kezdj mondatot!Na szóval :)))Remélem segít nekünk bevált!
2012. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kosz Bocs MEnt a zold kez ! :D
2012. jan. 6. 00:44
 3/6 anonim válasza:
Köszike bár kezdő vagyok itt és vén nagyon ,de gondolom ez like-ot jelent!/vagyis jót/Reméelm segít neked is amiket ajánlottam a krém nagyon jó ,de olvasd el utasításokat mert nem vezet eredményre ha folyton kened ahogy ott írja csak úgy.Még eszembe jutott a dermofil paszta ez is jó csak kicsit drága és nem annyira hatékony!Szeretném ha vissza jeleznél majd pár hét múlva én is tudjam bevált neked is.Szia Sok sikert!
2012. jan. 6. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Okes koszi nezd majd meg 1 par het mulva irom hogy mi lett a hatas
2012. jan. 6. 22:08
 5/6 anonim válasza:
Feltétlen! Várom!Szia!Szorítok!
2012. jan. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bevált ?
2013. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!