Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Pattanások ellen mit lehet...

Pattanások ellen mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
2011. dec. 10. 21:43
1 2
 1/12 anonim válasza:
várni míg elmúlik! :(
2011. dec. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

venni arctisztítót, tonikot, krémet és használni

ha nagyon vészes elmehetsz bőrgyógyászhoz vagy kozmetikushoz

vannak pl. alapozóban direkt pattis bőrre való verziók, ha szükséges, akkor csakis ilyet használj

2011. dec. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Zynerit rázókeverék

ill. Beautycycle arctisztító+ pattanáselleni krém nekem beválik :)

2011. dec. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
kinyomni:D meg mossal gyakran arcot, arctisztito stb, amiket az elottem levok irtak
2011. dec. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 some1 válasza:
kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét! XD
2011. dec. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nikaa11 ***** válasza:
Semmi kenőcs meg ilyenek nem hasznosak ha a baj gyökerét nem tudja valaki! Bőrgyógyászhoz kell menni.( Nekem is ilyen problémám volt 20éves koromba és fogamzásgátlóval tudták csak helyre hozni mert már annyira csúnya volt a bőrőm.)
2011. dec. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Amikor otthon vagy ragaszd be sebtapasszal, az jól megszívja,lehetőleg hagyd rajta éjszakára is. Amikor leveszed, kend be borotválkozás utáni szesszel,ha nő vagy akkor valamilyen tonikkal.
2011. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Írass fel bőrgyógyásszal v. háziorvossal Zineryt-et, meg vegyél a gyógyszertárban Lubexyl folyékony szappant. Sima szappant meg mindenféle szárító hatású szart ne használj. Nyilvánvaló, ha állandóan lemosod a zsírt, még több fog termelődni. Meg főleg ne nyomkodd. Néha, kb havonta 1x-2x érdemes bőrradírt használni, meg valami izzasztót sportolni (mondjuk az általában sem árt:). Ez általában működik.
2011. dec. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Használj Biotron lámpát.
2011. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

A zynerit tenyleg jo...csak az a baj vele, hogy leszaritja a pattanasokat,ez pedig azt vonja maga utan, hogy a szervezeted a kiszaradas ellen meg tobb zsirt termel ezert nemhogy eltuntetne, de meg jobban zsirositja az arcot...ezert en nem janlanam.Amugy en is probaltam mar.

Amit ajanlani tudok: kénes szappannal moss arcot minden este(de csak 1 nap 1szer, mert ha tobbsyor hasynalod, megint az ellentetet valtja ki).

Minden heten 2 este arcmosas utan puliszkaliszttel dorzsold at(ne durvan!!!) az arcodat, majd kend be mezzel(eredetivel lehetoleg!) es hagyd rajta 10 percet, kozbe parold az arcod, hogy minnel melyebben tudjon hatni a mez.Utanna lemosod es jol bekened kremmel.

Nekem ezt ajanlotta egy borgyogyasz es hatott is.

Jah es a belso kezeles is fontos: immunerositokurat tarts 3 honaposat.

Nekem a majammal volt es van gond, ha hasaburgonyat eszem, masnapra mar latszik, szintugy mint az alkohol vagy a fuszeres etelek..

Hajra!!!!

2011. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!