Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Barackmag napi adagja megelőzé...

Barackmag napi adagja megelőzés céljából?

Figyelt kérdés
Úgy tudom megelőzi egyes rák betegségeket,és több pozitív hatása is van. Egy közeli ismerősöm ettől gyógyult meg rákból,neki napi 5db-ot kellett ennie. Nem találok neten olyan természetgyógyászt,akitől lehet kérdezni,ti tudjátok,mennyit kell enni megelőzés céljából? Köszi
2011. okt. 6. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ehetsz belőle 10-20 dbot is, ez élelmiszer! A benne lévő cián nem mérgező, mert más olyan elemek is vannak benne amik egymással összhangban vannak, nem véletlen hogy a hunzák, akik napi szinten fogyasztanak sárgabarackot, és magot is, 100 éven felüli átlagéletkorral rendelkeznek.

Csak itt mifelénk ijesztgetik a jó népet hülyeségekkel, hogy minden vitamin mérgező ha többet szedsz mint a javasolt napi adag...., meg hogy a természetes gyógyítási technikák kóklerségek.

Én csak annyit mondanék neked, hogy ides-tova 8 éve szedem a dr Lenkeis közepes multivitamint, ami tudvalevő hogy többszörösét tartalmaz mindenből mint a javasolt, de én ennek ellenére sokkal jobban érzem magam, mint pl. 20 éves koromban. (Most 50 vagyok.)

2011. okt. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!