Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 1. tipusú cukorbetegséggel...

1. tipusú cukorbetegséggel vett részt valaki bármiféle alternatív gyógymódban?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel: természetgyógyász, kinai orvos, masszás, esetleg őssejtkapszulát szedett-e valaki stb. vagy ismerősőtök, rokon
2010. okt. 13. 19:46
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Sziasztok én Nyíregyházán dolgozom egy Kft.-nél ami különböző gyógynövény alapanyagú termékekkel és nagyon jó étrend-kiegészítőkkel foglalkozik. Van nálunk egy készítmény ami leszögezném magyar termék és a neve Ezüst-kolloid. Ez persze nem csak nálunk kapható viszont nagyon jó a tisztasága és kolloidoknál nagyon fontos az, hogy minél tisztább legyen. Nekem a munkám sokszor az a cégen belül, hogy a korábbi vásárlókat felhívjam, hogy hogyan használ neki a termékünk és most jön a lényeg. Nagyon sok olyan vásárlónkat hívtam fel akik fogyasztják ez Ezüst- kolloidot( EK-nak röviditeném) és a cukor problémájukra nagyon nagy segítséget tud adni. Természetesen nem szünteti meg a cukorbetegséget, hiszen ez egy gyógyíthatatlan betegség sajnos, de nagyon szépen szinten tartja. Volt olyan néni aki mesélte nekem telefonba hogy 2,5 hónap alatt elfogyasztotta az üveggel és az előtte ingadozó cukra amit inzulinnal kezel, beállt neki egy 6 körüli értékre. Van amikor 6,3 van amikor 5,8 de nem olyan ingadozó mint előtte volt. Ha valakit bővebben érdekel az Ek szívesen segítek, ha ír egy üzit a heteibarbara@freemail.hu címre. Remélem segítettem Sziasztok
2011. nov. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!