Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » 1. tipusú cukorbetegséggel...

1. tipusú cukorbetegséggel vett részt valaki bármiféle alternatív gyógymódban?

Figyelt kérdés
Bármi érdekel: természetgyógyász, kinai orvos, masszás, esetleg őssejtkapszulát szedett-e valaki stb. vagy ismerősőtök, rokon
2010. okt. 13. 19:46
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Sajnos tudomásul kell venni, hogy a tudomány mai állása szerint nem gyógyítható még ez a betegség sem orvosi eszközökkel, sem alternatívával, sem hókuszpókusszal. Nagyon jól szinten tartható, de nem gyógyítható! Ettől még élhetsz teljes életet. Ugyan olyan értékes ember vagy, mint a többi. Idővel és rutinnal már a napi kellemetlenségek és számolgatások is csökkenthetők.
2010. okt. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
tisztában vagyok azzal amit irtál, de nem egy esetről olvastam hogy valaki meggyogyult belöle, és hát volt időm megszokni már 3 éve az vagyok
2010. okt. 13. 21:09
 3/21 A kérdező kommentje:
orvosilag is gyogyitottak már
2010. okt. 13. 21:10
 4/21 anonim ***** válasza:

Ezek a hírek sajnos teljesen alaptalanok...:((

A hasnyálmirigy átültetéssel próbálkoztak, a cukorbetegség megszűnt, de rövid időn belül a szerv vagy kilökődött, vagy elrákosodott.

2010. okt. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Keresd a könyvesboltokban a következő könyveket (lehet, hogy neten keresztül is megvásárolható) William Dufty: Cukor blues, Robert O. Young: PH csoda a cukorbetegségre.

A pH csoda módszert mi kipróbáltuk, bár nem cukorbetegségre, és nagyon jók a tapasztalataink. Sajnos elég szigorú táplálkozási tanácsok.

A Cukor blues nagyon tanulságos, feltétlen olvasd el, ha cukorbeteg vagy!

2010. okt. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
köszi biztos hogy elolvasom
2010. okt. 19. 12:48
 7/21 anonim válasza:
Alányom 12 évesen lett nemrég cukorbeteg.Járunk egy olyan helyre,ahol ingyenesen lehet kipróbálni a masszázságyat.Történtek ott hihetetlen gyógyulások.Már mi is javulást tapasztaltunk.Nézd meg a neten a CERAGEM honlapját.Bővebben ott informálódhatsz!Sok sikert!
2010. okt. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
köszönöm megnézem majd, jó hogy vannak még ilyen emberek,akik nem adják fel sok sikert kívánok én is, és kérhetném hogy később majd tájékoztatnál hogy mennyire javult a lányod állapota? köszönöm
2010. okt. 22. 15:23
 9/21 anonim ***** válasza:

Mindig lesznek olyan csodagyógyítók, akik jól meggazdagodnak szerencsétlen csodákra váró betegeken. 1 tipusú cukorbetegségnél arra tedd fel az életed, hogy a szövődményeket ameddig csak lehet, elkerüld. Sokat lehet ezért tenni, alternatív gyógymódokkal is.

Érdemes az orvosi oldalát megtanulni, hogy megértsd miről van szó, és ne tudjanak kuruzslók megvezetni és elvenni a pénzedet.

Ez szól, az előbb írt anyukának is. Az, hogy a kislánynak javultak a cukoreredményei, leginkább annak köszönhető, hogy jól sikerült beállítani! Semmiféle masszázsnak nincsen olyan hatása, ami segíti a hasnyálmirigy béta sejtjeinek az újraépítését. Ez még a tudománynak sem sikerült egyenlőre, híres, nagyon nagy tudású professzoroknak sem, akik között szintén van cukorbeteg. Ezt nehéz megemészteni, nehéz elfogadni én megértem, de a legtöbb, amit az ügy érdekében tehetsz, hogy nagyon sokat tanulsz, elvégzed az orvosit, vagy a biológia szakot és a kutatásoknak szenteled az életed.

2010. okt. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
2010. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!