Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jót tesz a lábnak a sok guggolás?

Jót tesz a lábnak a sok guggolás?

Figyelt kérdés
Ha valaki sokat van guggoló helyzetben, úgy értem.

2020. aug. 2. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Alapvetően terheli, ha munka terén kérdezed, akkor nem tesz jót.

Ha edzenél vele, akkor viszont hasznos.

2020. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Sokat tevékenykedem a földön, mert nekem alapvetően nagyon kényelmes guggoló helyzet, és így nyilván van, hogy elzsibbad a lábam.

Azt nem tudom, hogy a rendszeres zsibbadás okoz-e valamit hosszútávon.

2020. aug. 2. 12:15
 3/5 A kérdező kommentje:
Különben meg szoktam célzottan is edzeni, tehát rendben vannak a lábaim.
2020. aug. 2. 12:17
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A tested jelzi, hogy igen vagy nem. Ha kellemetlen, akkor túl sok neki. Ha munka miatt kell sokat guggolnod és kellemetlen, akkor találj jobb pozíciót, például kétlábas vagy féllábas térdelés. Használhatsz akár munkavédelmi térdvédőt, ami ruha alatt nem is látszik. Keress rá a google-on.
2020. aug. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha zsibbad, az nem jó, az árt, mert a zsibbadás azt jelzi, hogy nem elég jó a vérellátás a zsibbadó részen. Szerezz valami kis ülőkét, és variáld a testhelyzetet.
2020. aug. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!