Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Ezek közül melyik probiotikum...

Ezek közül melyik probiotikum a legjobb? Szedhetem őket egyszerre, felváltva?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]


2019. okt. 29. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket nem ismerem, de nekem sok közül egyedül a ProGastro vált be.
2019. okt. 30. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
A ProGastro a nyomába sem ér ezeknek így összetétel alapján, ráadásul sokkal drágább. Mondjuk én gyanakvással fogadom az Enterococcus faecium jelenlétét a két utolsóban, de nyilván ez akkor nem a patogén kiadása neki. Az utolsó kissé drága a többihez képest, ha 1 milliárd CFU-ra vetítjük az árat. Az első kettő szimpatikusabb, már csak azért is, mert pontosan feltünteti az arányokat. Milyen problémára kellene? Ez azért számít. Ha nincs semmi specifikus, akkor én a másodikkal kezdenék, ha meg bevállalós vagy, akkor a 3. a legjobb. És szedheted egyszerre is őket, meg felváltva. Amúgy ha számít az ár, a 2. helyett én elgondolkodnék a YiYa LGG-n - teljesen egyezik az összetételük, valószínűleg ugyanaz a termék is, csak az utóbbi kissé olcsóbb.
2019. nov. 3. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!