Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a kiút a depresszióból?

Mi a kiút a depresszióból?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja kezdődött a dolog. Egy gyomorrontás szerű tünettel. Estére totál lezsibbadassal. Végül az ijedseg miatt mentot hívtunk.Mire kiért szépen kezdett múlni. Azt mondta a mentős panik volt. Utana pár napra rá vizsga közben rosszul lettem. Heves szívdobogás, gyomorgorcs. Brutal rosszul voltam. Aztán próbáltam a feladatra figyelni elmúlt. Utána 2 hét elég rossz időszak volt. Mintha hullámvasúton ültem volna. Egyszer fent egyszer lent. Állandó gyomorfájdalom, gyomorremeges,alig bírtam enni. Alvászavarok. Folyamatos felébredés, hajnali kelés, reggeli hasmenés. Kb 2 hete szépen múlni kezdett azt hittem minden ok. Erre szilveszterkor éjjel hazatérve visszajött. Az éjjel további részében hasmenés. Gyomorgorcs egész mostanáig, éjszaka heves szívdobogás. Voltam vele persze orvosnál de nyugtatóval és altatóval letudta a dolgot. Pár napig szedtem a frontint de nem volt jobb csak letompított inkább a természetes dolgok fele húzok. Citromfű tea, orbáncfű tea és sedacur forte. Ezek jók voltak. Se nem értem ezt a visszaesést. Jár hasonló cipoben vki? Mar gondoltam epekőre is mert mindig gyomorfajdalommal kezdodik. Most is szilveszerkor osszeedtem mindent rá pár pohár pezsgő.
2018. jan. 2. 08:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide a depresszió? A hasmenésből? :D Nagyon zagyva.
2018. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem fektetem ki rendesen. Szóval az általános közérzetem ami aggaszt. Totál negatív hozzáállás az élethez, szorongás az öregedéstől, az élet értelméről, szóval a mindig pozitív emberke eltűnik ilyenkor. Egyik pillanatról a másikra összeszorul a gyomrom és jön a rosszullét, hanyinger. Felelem az előttem álló dolgoktól amiken eddig fel sem akadtam. A hasmenést mint idegi tünetként írtam.
2018. jan. 2. 08:50
 3/7 A kérdező kommentje:
*fejtettem
2018. jan. 2. 08:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Ismet elolvastam amig írtam. Melyik része zagyva? Levezettem a folyamatot....
2018. jan. 2. 08:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez inkább pánik roham vagy szorongasos roham, nem depresszió.

Erre nem hiszem, h feltétlenül a nyugtató jó megoldás, sőt...milyen orvosnál jártál? Rendes pszichiáter? Pszichológushoz nem akarsz menni?

Van kiút, nekem generalizalt szorongasos zavarom volt depresszióval, sikerült kijönnöm belőle, igaz hosszú út volt. Ha gondolod szívesen leírom hogyan, de inkább privatban.

2018. jan. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak házi orvosnál. Egyszer voltam kineziológusnál de nem jött be. Szívesen veszem ha írsz köszönöm.
2018. jan. 2. 08:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Pánikroham=megfelelési vágy. Le kell szarni mindent és nem megfelelni senkinek se. Nekem csak ez segített.
2018. jan. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!