Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gyakran tompa fájdalmat érzek...

Gyakran tompa fájdalmat érzek a mellkasomban, néha a bal karomban is. Szívbetegség vagy csak pszichés dolog? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az utóbbi három-négy napon gyakran rövid időre (pár mp) tompa fájdalom hasít a mellkasom bal felébe, néha a bal karomba. Hasonlít ahhoz mint amikor elfekszem a nyakam, csak a mellkasomban. Szűk fél éve volt egy pánikrohamom, azt hittem, hogy a szívemmel volt baj, bevittek a kórházba, felraktak 24 órás EKG-re, kaptam 24 órás vérnyomásmérőt, rendszeres vércukorszintellenőrzést 1 hétig, ezenkívül voltam kardiológusnál szívultrahangon, majd pszichológusnál is. Sehol semmilyen problémát vagy rendellenességet nem találtak.

Most az utóbbi pár napon jött elő ez a kellemetlen érzés, néha elég ijesztő tud lenni. Viszont feltűnt, hogy általában csak akkor jön elő, ha egyedül vagyok, vagy . Amikor le tudom foglalni magam munkával, filmnézéssel, barátokkal stb. akkor egyáltalán nem jelentkezik semmilyen probléma.

Menjek el orvoshoz, vagy nincs semmi bajom, csak bebeszélem magamnak?



2017. márc. 13. 21:15
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja egyébként 17/F
2017. márc. 13. 21:17
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha kivizsgáltak és semmi komolyat nem találtak, akkor megnyugodhatsz szerintem. Ha zsibbadás lenne, részleges érzéketlenség, vagy bénulás-érzés, akkor kellene menni a dokihoz. Én most inkább gondolok becsípődésre: te írtad, olyan mint amikor elalszod a nyakad. A bordák mentén futnak idegpályák, könnyen be tud csípődni. Mozgással, tornával, úszással sokat lehet segíteni a dolgon.
2017. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!