Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mire utalnak ezek a tünetek?...

Mire utalnak ezek a tünetek? Mi történik velem, aggaszt a dolog - a végét járnám?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre gyakrabban érzem a következő tünetegyüttest: mintha pici és nagyon vékony tűhegyekkel bökdösnének összevissza egyszerre és mindenfelé a testemen (fej, nyak, törzs, kéz, láb) - főleg akkor érzem ha napon vagyok/sokat kell hajlongani/futok-sietek/épp zavarba jövök nagyon/melegem van... Nem tudom mi ez régebben hébe-hóba volt ilyen, de most egy ideje már-már napi szintű a dolog. Aggaszt! Nagyon kellemetlen, szúr az egész és rögtön odakapnék mikor hosszabb ideig tart (másodpercekben mérve) mert nagyon is kellemetlen. Gyengébben is érzem magam mint régebben és nem tudom mi történik... Ez valami szívprobléma/keringési zavar lenne?

#halál #félelem #aggódás #szívbetegség #végét járom #szúró érzé
2015. okt. 7. 16:38
 1/1 anonim válasza:
igen ez keringési problémára utal!
2015. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!