Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Mit tegyek,...

Mi van velem? Mit tegyek, hogy ne aludjak ennyit?

Figyelt kérdés
Vizsgaidőszak van, én három hete már itthon vagyok, egyéb dolgom nem lenne azon kívül, hogy tanuljak. Éjfél körül lefekszem, majd reggel 6 körül kelek, teljesen normálisan, energikusan stb. Aztán megunom a tanulást, és 10 körül lefekszem aludni, mindig azzal az elhatározással, hogy csak egy órát pihenek. Na ebből az egy órából általában lesz 4-5. Mindig kinyomom az ébresztőt, és simán alszom tovább, közbe hülyeségeket álmodok és úgy érzem nincs ember aki kitudna rángatni sz ágyból és a világ összes alvása sem lenne elég. Sosem vagyok egyébként fáradt, mármint inkább csak tunya és lusta, ha pörögni kell és dolgom van, pörgök ezerrel, edzem stb. csak aggasztó h képes vagyok végigaludni a napot, aztán ráeszmélek, hogy ma is alig tanultam valamit, a vizsgák meg a nyakamon... mi bajom van, tulságosan ellazultam? és hogyan szánjam rá magam h ne feküdjek le egy órára sem?
2016. dec. 2. 14:49
 1/2 tip top ***** válasza:
Feküdj le este 10kor vagy legalább 11kor.Az éjfél előtti alvás fontosabb mint a nappali alvás.Energikusabb leszel és nem fogod úgy érezni,hogy délelőtt kéne aludjál.Nappal és az éjfél után az ember többet álmodik és keveset pihen.Nézz utána R.A.M alvás és társa után.
2016. dec. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm!!!
2016. dec. 14. 00:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!