Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szorongok mert semmi nem...

Szorongok mert semmi nem sikerül az életemben?

Figyelt kérdés
Mostanaban semmi nem sikerul jol velem. 4 eve nincs pasim , a legjobb baratnom elkoltozott ezert nincs egy baratom se, munkat 2 eve nem talalok, megbuktam a vizsgamon ,es ugy erzem nem is tudok tanulni , es nem vagyok egyetemre valo, raadasul a jogsit se tudtam meg le tenni.Emiatt szorongok ,depresszios es anorexias is vagyok. Mit javasoltok ? Csak mert most nagyon melyponton vagyok..
2016. okt. 25. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed nem tudsz egyetemen teljesíteni, akkor végezz valami OKJ-s tanfolyamot, és így helyezkedj el! Barátnőt ott is találhatsz, vagy bárhol. Nézz körül a környezetedben. Ha van valami hobbid, akkor azáltal is szerezhetsz barátokat. Naponta menj ki futni, ettől elmúlik a szorongásod.
2016. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most okj-t vegzek .. Szoval ha ez nem megy akkor az egyetem se fog. 20/L
2016. okt. 25. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg koncentrálni. Ha kell, erőszakold meg az elméd!

Keress hobbit, barátokat, motivációt!

Családoddal tartod a kapcsolatot?

Mozogj sokat, egyél egészségesen! Így nem fogsz elhízni sem, de egyébként se ebben keresd a kiutat!

Mondani könnyű, de egy kis önakarattal, esetleg egy pszichológus segítségével menni fog.


Hány éves vagy?

Mit tanulsz?

Mit dolgoznál szívesen?

Mik a hobbijaid?

2016. okt. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Látom közben, hogy 20 éves vagy. :)

A többi kérdés áll még!

2016. okt. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi lett veled Kérdező?
2022. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!