Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tavaly áprilisban volt egy...

Tavaly áprilisban volt egy bokaszalag szakadásom, nem kellett műteni, bokaszorítót kellett hordanom. Miért fáj újból? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Bokaszalag szakadásom volt, kibicsaklott a lábam. Kaptam egy légpárnás bokaszorítót, elég hamar helyrejött. 6 hétig hordtam. Soha nem fájt azóta, sem időváltozásra, sem akkor ha esetleg kényelmetlen cipőt vettem fel, szóval tényleg semmi gond nem volt vele. Viszont most már 2. napja, hogy ugyanúgy fáj, mint egy éve. Nem igazán értem mitől lehet. Mégcsak megsem erőltetem, ( itthon vagyok gyesen ), szóval még az sem lehetséges, hogy esetleg sokat szaladgálok, ide-oda járkálok. Mégis fáj, úgy, mint mikor elvolt szakadva a szalag.
2010. ápr. 20. 16:52
 1/1 anonim válasza:

szia


hát miota fel tetted a választ el telt kis idő kérlek ird le h mitől volt neked ez a tünet és mivel orvosoltad

2011. jan. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!