Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 13éves vagyok áprilisban...

13éves vagyok áprilisban jöttmeg. Többilent. (? )

Figyelt kérdés

mikor ugye megjött áprilisban 7 napig tartott és másodszorra csak 1 hét 1 napot késett de most harmadszor kelett volna megjönnie és már 1 hónapot késik..(még nem ált be)

olyan,lehet h egy hetet késett mostmeg egy hónapot?

tudom h ha még nm állt be nem jöhet meg pontosan de e érdekelne h késhet e többet ha már előtte egy hetet késett csak..

köszi


2010. júl. 24. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Még egy évig bármennyit késhet.
2010. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
persze, késhet többet, mint korábban. sőt, akár ki is maradhat... az elején még természetes, ha szabálytalan
2010. júl. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
huu köszi akkor megnyugodtam:D
2010. júl. 24. 17:08
 4/8 A kérdező kommentje:
még válaszolthatnak ki hogy látja a dolgot :)!
2010. júl. 24. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem is csak egy évig, hanem még nagyon sokáig lehet szabálytalan, persze később már nem ennyire, csak pár napos különbséggel. Az is lehet, hgy nem pont 28 naposra fog beállni, pl. nekem is 31. De ne aggódj, ez teljesen normális, nagyon ritka, hogy valakinek rögtön szabályos és rendszeres.
2010. júl. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem az első és a második menzeszem között 9 hónap telt el. nyugi, van idő még bőven, be fog állni. 21L
2010. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ksznm:D
2010. júl. 24. 21:01
 8/8 A kérdező kommentje:
még azótasemjöttmeg:S
2010. aug. 5. 00:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!