Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan tudok leszokni a...

Hogyan tudok leszokni a körömrágásról?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom hogy le kéne szoknom róla de, nem tudom hogy hogyan mert, mindig megfogadom hogy nem fogom rágni a körmömet de mindig rám jön.

Hogyan szokjak le róla?



2015. aug. 11. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Kend be valami keserűvel, ami rászárad (nem kell ujra kenni kézmosásonként) valószínűleg ez majd kicsit visszatart, vagy legalább emlékeztet a "célra" :) hajrá
2015. aug. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Tudsz venni ilyen borzalmas ízű körömlakkot direkt körömrágás ellen, a szüleim azzal próbálkoztak, amikor kisebb voltam és mindig rágtam a körmömet. Hátha bejön.
2015. aug. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
kicsit furán nézni ki körömlakkosan a kezem mert, fiú vagyok de, azért köszi. mindenképp megpróbálkozok vele.
2015. aug. 11. 21:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Ami nekem bevált, hogy ha körömrágásra gondoltam, akkor kapásból elővettem az ollót és levágtam. Nehéz volt megállni a rágást, de ez segített, mert aztán nem volt mit. A részleges bőrrágás még megmaradt, de a körmömet most már csak ollóval vágom.
2015. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én régen nagyon durván rágtam a körmöm körüli bőrt, de annyira, hogy már sebes, véres volt. Próbáltam leszokni, de rám is csak úgy rámjött. Végül már nem is próbálkoztam semmivel, de csak úgy magamtól leszoktam. Szerintem te is le fogsz magadtól szokni, de én csak saját tapasztalataimat mondom.
2015. aug. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!