Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok folyton fáradt?

Miért vagyok folyton fáradt?

Figyelt kérdés
Nem sportolok semmit, 20 éves férfi vagyok, ha alszom 10-12 órát utána is egész nap fáradt vagyok és aludnék folyton.
2010. febr. 28. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Kéne egy kicsit sportolni és úgy nem leszel fárad. Hidd el nekem!
2010. febr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg valamilyen hiánybetegségben szenvedsz. ezek a tünetek tavasszal erősödhetnek, hiszen a szervezet tartalékai kimerülőben vannak. gondold át, hogy vannak-e még más tünetek is, esetleg olvass utána, én az általános fáradtságra ezeket találtam:

[link]

2010. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vitamin és ásványianyag hiányod van,kéne pótolni,mert igy tél végére igen csak kiürül a szervezetből.
2010. febr. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Milyen sportot ajánlotok?Hogyan pótoljam az ásványokat?
2010. febr. 28. 20:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Igy tudod pótolni az ásványi anyagokat: [link]
2010. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem azért vagy fáradt mert unatkozol..

am sportal felszabadul az adrenalin szint és éberebb leszel, emellett sok vitamin, ásványianyag (ásványvíz) és több folyadék, többet menj a levegőre

2010. febr. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Például úszás, futás. Valami könnyű sportot kell találni. Igen, igaz, hogy éberebb lehettünk, ha sportolunk.
2010. febr. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Vitamin hiány ez majdnem biztos.Mi lenne ha kérnél egy beutalót vérvételre?Pl. a vas tartalmadat is megvizsgálhatnák.Addig ajánlom neked a Magne B6-ot,recept nélkül lehet kapni.Én is azt kaptam ilyen jellegű problémámra.

2010. márc. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!