Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szörnyen fáj a hasam, aludni...

Szörnyen fáj a hasam, aludni nem tudok éjjel, wc-re járok. Mitől?

Figyelt kérdés

Huszonkét éves férfi vagyok és hasfájás miatt vagyok rosszul. Körülbelül egy két hete kezdődött hirtelen a hasfájásom. Kocsmában söröztem és elkezdett feszíteni, fájni a hasam alul a köldököm alatt bal oldalt majd középen is. Roppant mód fájt úgy hogy le is estem a székről. Aztán székelési rohamom lett. Ott a kocsmában kétszer mentem el és híg volt a székletem. Majd hazaértem még háromszor kellett elmennem. Aztán egész éjjel fájt a hasam alig tudtam aludni. Aztán több napig nem tudtam wc-re menni mert székrekedésem lett. Egyfolytában fájt a hasam de már felül is olyan éhségfájdalmat kezdtem el érezni. Aztán pár nappal később megint hasmenésem lett többször mentem wc-re de már nem híg volt hanem szilárd a székletem. Továbbra is feszített a hasam. Aztán tegnap este úgy fájt a hasam főleg fent a gyomromnál ami levándorolt a bal oldalamra is hogy nem tudtam aludni, ha a jobb felemre fordultam csökkent a fájdalom de ha bal felemre nőtt. Most is ahogy írok fájdalmaim vannak.


Mitől lehet és mit vegyek be milyen gyógyszert hogy megszűnjön?



2015. jún. 15. 12:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Valamire allergiás/érzékeny vagy. A tejet bírod,kenyeret?
2015. jún. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!