Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Olyan sokat ettem, hogy...

Olyan sokat ettem, hogy rosszul vsgyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
1 hétig alig ettem valamit csak 1-2 joghurtot, mert torokgyulladásom volt, és nem tudtam nyelni a fájdalomtól. Aztán mára már elmúlott annyira, hogy tudtam enni is valamit, és annyira kiéhezett a szervezetem, hogy ma felfaltam a fél hűtőt kb.. és most annyira feszül a hasam meg hányingerem van :(( Mit lehet ezellen tenni?:(
2015. jún. 5. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Vársz.
2015. jún. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem lehet ez ellen tenni semmit. ez nem betegség.. ha hánynod kell akkor futás a WC-re és jobb lesz ha nem kell akkor pá óra és elmúlik:)
2015. jún. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van otthon Salvus víz, az nagyon jó rá, olyat érdemes beszerezni, patikában biztosan van. Egyéb gyógyszerek: Espumisan, stb., rengeteg ilyen készítmény van. Ha más nincs akkor a kóla is segíthet, nem vicc, kipróbáltam és nagyon jó gyomorfájásra.
2015. jún. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rágózz.
2015. jún. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem ilyenkor segít, ha iszok egy pohár bort vagy egy kupica pálnikát.
2015. jún. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy teáskanál szódabikarbónát keverj el egy kis pohár vízben, és idd meg. Kis citromos víz is jót tesz. Jó lenne valahol árnyékban, hűvösebb, szellős helyen lassan sétálgatni.
2015. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! volt itthon Salvus víz, abból kortyolgattam egy keveset, most már kezdek jobban lenni..
2015. jún. 5. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!