Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » "Pánikbetegség" Ti hogy...

"Pánikbetegség" Ti hogy küzdöttétek le! Mit csináltok olyankor mikor rosszul vagytok?

Figyelt kérdés
Kb 4 évvel ezelött pánikbeteg lettem! Pchihiáterhez jártam évekig,gyógyszert szedtem!Aztán mikor már nem voltak jó ideje pánikrohamaim, akkor a gyógyszerről fokozatosan leszoktam!Meg is voltam 1-2 évig ugy hogy csak nagyon ritkán jött rám, akkor bevettem 1 nyugtatót és megnyugodtam...utánna már semmi bajom! Most viszont ismét egyre többször rosszul érzem magam!Nem tudom miért jön ez rám, amikor probléma nincs, egyik este rosszul voltam, elöntött a forróság,alig birtam nyelni, a szivem aa gyomromban dobogott..akkor megint csak nyugtatóval lettem jobban!Azóta minden nap azon parázok h mikor jön rám ismét, és sajnos azóta minden este rosszul vagyok! Nemtudom elterelni a gondolatom, lekötni magam!Napközbe semmi bajom, mindig csak este.. biztos már magamba beszélem hogy mindig este vagyok rosszul.. és hát rám is jön már!Lassan már egy hete minden este rosszul vagyok!Félek, hogy küzdjem ezt le ? :( Nem akarok visszaesni!Belegondolok hogy másnak mennyivel több problémája van, nincs senkije, mégsem ilyen!egyszerűen nemtudok erőt venni magamon, és megmagyarázni hogy nem lesz semmi bajom!Nagyon rossz! Semmi életkedvem!Félek elmenni akárhova is!
2015. ápr. 28. 00:07
 1/2 anonim ***** válasza:
"Azóta minden nap azon parázok h mikor jön rám ismét, és sajnos azóta minden este rosszul vagyok!" Ez itt a legnagyobb probléma, amit sokaknak nem sikerül orvosolni. Szerintem el kéne gondolkodnod, hogy vissza menj az orvosodhoz. Vagy legalább próbálj meg tenni valamit ellene pl. gondolj arra, hogy amikor anno problémáid voltak megoldódtak, amikor elkezdted a gyógyszert szedned, szóval most is megoldódna, de nem kezded el csak egy támasz lenne a kezedben. :D Legrosszabb esetben meg vissza is mehetsz. Sok sikert! D:
2015. ápr. 28. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem pszichés köhögésem szokott lenni. A kiváltó ok mindig az szokott lenni ha nem tisztességes emberek uralkodnak felettem. Például nemrég a társasház közös képviselője akarta a lakókat becsapni azzal hogy az energetikai felújításnál a vállalkozók szándékosan túlszámláznak (3-4 szeresen), majd a hasznon osztozik a képviselővel. A becsapás összege sokkoló lett volna, több tízmillió. Átmenetileg úgy éreztem nem tudom kezelni a gazembereket és a tisztességesek "szívnak". Ezért köhögési rohamaim lettek, hánytam minden nap, a gyomorsavam a torkomat kezdte marni. Az orvosok azt mondták hogy vigyázzak mert ez rákhoz is vezethet. Ekkor változtam meg. Elhatároztam hogy nem fognak uralkodni rajtam a gazemberek, soha többé nem betegítenek meg. Elkezdtem erősíteni az immunrendszerem, úgy hogy ha mentem hozzátartozókat látogatni akkor biciklin mentem akár széllel szemben. Volt olyan nap hogy 140 km-t tekertem, persze a tiszta levegőjű és forgalommentes utakon, főleg a természetben. Meg a társadalmilag kiegyensúlyozott Ausztriában. Ez csodát tett, nemcsak elmúlt a köhögési ingerem de a korábban idegesítő "őshüllők" ki sem tudták váltani. Hanem közgyűlésen mindenki előtt szemébe olvastam bűneit a bizonyítékokkal, a lakók pedig földbe döngölték szavaikkal, engem meg éljeneztek amiért volt valaki aki meg merte tenni azt amit kell. Elégedetten feküdtem le, semmi köhögés, mert nincs kiváltó ok, mivel nem uralkodhat rajtam egy gazember sem. Szinte ösztönt éreztem további sportra, pedig diákéveim alatt testnevelésből mindig rosszabb jegyem volt mint elméletekből. És boldog vagyok a győzelmen a gonosz felett, és fogadalmat tettem hogy soha többé nem kerekedhetnek fölém gazemberek, akik eddig megbetegítettek.

Amikor köhögtem, az ország minden bűnözésről szóló híre tovább fokozta bajom. Például a Quaestor botrány vagy a trafikrabláskor elkövetett gyilkosság. De edzetten és lelkileg megerősödve, tudva hogy én vagyok felettük (naná hogy gyilkosok és bűnözők felett vagyok és nem a csicskájuk), úgy már ismét egészséges vagyok. Patikaszerek és szakemberek nélkül, amik és akik eddig nem tudtak segíteni. Hogy is tudtak volna, hisz a kiváltó okok megszüntetésére nem orvos hivatott, ők betegséget gyógyítanak nem pedig korrupciót és bűnözést.

De Ausztriában tartózkodva is kutya bajom szokott lenni amikor eddig idehaza előjött a pszichés köhögésem. Mert ott nem erős a bűn és korrupció. Vagy idehaza a természetben sem köhögtem, mivel ott szintén nem érzi királynak magát egy gazember sem, hisz ott nem találnak áldozatokat.

---

A kiváltó okra kell rájönnöd. Ez lehet bármi, munkahelyi vagy iskolai feszültségek, stb. És nem lehetetlen megszabadulni a kiváltó okoktól. Az egészség a legnagyobb kincs, megéri megtartani! Lehet hogy például Ausztriában te is egyből egészséges vagy. De lehetsz egészséges te is, akár még ma. Mert ilyen tulajdonságú a lelki eredetű panaszok, hogy ha megszűnik a kiváltó ok, akkor ugyanolyan hirtelen szűnik meg a panasz is. Ha már pontosan rájöttél a kiváltó okra, az már 99 %-os győzelem.

Ismerek olyat akinél a rossz házastárs okozott gyomorrákot. Megműtötték, sikerrel meggyógyult, majd kirúgta életéből a rossz házastársat, mégha fél vagyonát vitte is. Azóta többet biciklizik mint én, pedig idősebb. És csodásan néz ki.

Még egyszer mondom, a kiváltó okra kell rálelni. Nekem az volt a kiváltó ok hogy korrupt és bűnöző alávaló gazemberek akartak uralkodni felettem, vagy néha meg is tették.

2015. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!