Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől érzem magam rosszul...

Mitől érzem magam rosszul mostanában? (többi lent)

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy 16 éves vagyok és lány. Lassan 1 éve vagyok vegetáriánus, nem is vettem észre, hogy ebből bármi problémám adódna, hiszen azóta egyszer sem voltam beteg, pedig előtte évente 1-2x tuti levert valamilyen betegség.

Viszont az utóbbi időben furcsa dolgokat tapasztalok magamon. Alapvetően elég fejfájós típus vagyok már kiskorom óta. Migrénszerű, de hányni nem szoktam. Ilyenkor nem igazán tudok csinálni semmit, fekszem, szenvedek ilyenek. Viszont mostanában már a hasam is fáj, elég sokszor, heti szinten akár többször, leginkább az esti órákban. Nem elviselhetetlenül, de ilyenkor elmegy az étvágyam és a kedvem is mindentől. 2 hónapja kezdődött és azóta fokozódott idáig. Idáig nagyon jó étvágyú lány voltam, betartottam minden étkezést, nasiztam is, de nem vittem túlzásba, normális volt minden.:D Aztán mostanában már az étvágyam is elment. Sokszor suliban már nem is eszem meg a reggelim, a vacsorát is kihagyom és az ebédet is csak azért, mert 'muszáj'. De utána, előtte nagyjából semmit. Előfordul, hogy szédülök és mintha elfogyna a levegőm, kapkodom utána, gyorsan ver a szívem.:( Na és még valami, ami talán a leginkább zavar: az alvással is problémáim adódtak. Mindennap kialszom magam éjszaka, főleg hétvégén, de eddig minden délután aludtam is. 3 éve alszom minden délután és semmi baj nem volt vele, viszont mostanság minden du. alvás után megfájdul a fejem. Azért szoktam rá erre, mert 3-ig suliban vagyok és elfáradok mire hazaérek, főleg szellemileg. Amióta vegetáriánus vagyok kevesebbet igénylem, mert kevésbé fáradtam el szellemileg, testileg már nem is szinte, de lefeküdtem, mert könnyebb volt utána. De ismét lefáradok szellemileg, ha alszom, ha nem. Abszolút elment a kedvem a tanulástól, pedig eddig szerettem.:(

Február végén voltam vérvételem, minden eredményem teljesen normális lett. A vasammal eddig voltak problémák, de most az is rendben volt.

Tehát tényleg nemigen tudom hová tenni ezeket a rosszulléteket, amikor semmit sem csinálok másképp, mint azelőtt.

(terhes sem lehetek:D)



2015. máj. 31. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el a háziorvosodhoz és majd elküld gasztroenterológiai kivizsgálásra. Lehet a fulladás és a szívprobléma oka valami vitamin, ásványi anyag hiány.
2015. máj. 31. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!