Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha éjjeli bagoly tipus vagyok,...

Ha éjjeli bagoly tipus vagyok, hogyan tudnák átszokni a korai fekvésre és a korai kelésre?

Figyelt kérdés
Reggel 8-ra kell menni iskolába és alig bírok reggel felkelni.Éjjel meg nem bírok elaludni.Nyáron szeretnék diákmunkára menni,ami 6-kor kezdődik.Meg lesz olyan,hogy reggel 7-re kell majd mennem vezetni.Hogyan tudnák átszokni,hogy este korán és reggel korán?

2015. máj. 30. 23:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Bírd ki, hogy délután nem alszol, este meg mondjuk 9kor már ágyban vagy és nem telefonozol, nem olvasol, hanem aludni próbálsz. ha eleinte nem megy, akkor is a koránkelés miatt úgyis fáradt leszel délutánra, és ha ilyenkor kihúzod 9ig az alvást, akkor úgysem fogsz sokáig fennmaradni. Ne hagyj késő estére semmit, fürödj le hamar, stb. És hétvégén is ugyanígy csináld. Rá fogsz állni. Én 3 műszakban dolgozom, így folyamatosan át kell állnom másik alvási időpontra, és én így szoktam.
2015. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fáraszd le magad.
2015. máj. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Feküdj le amikor nyugszik a nap és kelj akkor amikor felkel.
2015. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!