Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A korai kelés egészséges?

A korai kelés egészséges?

Figyelt kérdés
Egészséges addig aludni, amíg magától fel nem ébred az ember, akár délig, ha éppen fáradt, vagy nem baj, ha csergőóra ébreszt? Hosszú távon volt erre valami kísérlet?

2012. febr. 17. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Általában az a legegészségesebb ha a saját biologiai órádtól kelsz, ha délig alszol akkor valószínüleg van némi alvás elmaradásod
2012. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Senkinek a véleményére nem vagyok kíváncsi, hanem tudományos eredményre lennék kíváncsi. Egyébként én magam mindig sokat alszom, biztos nincsen elmaradásom, és ha senki nem ébreszt, akkor délig is elalszom, persze a természetben ez teljesen más lenne, ahol a napfelkeltét érzékelné az ember, ha nem barlangban alszik.
2012. febr. 17. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A húgom 40 valahány éves korában jött rá egy orvos segítségével, hogy krónikus vas hiányban szenvedett és ezért ébredt fel minden nap dél tájban és feküdt le hajnali 4 órakkor. Amint helyreállt a vas szintje, teljesen normális időben alszik el és ébred fel.


Ami pedig a kérdező modorát illeti, az egy kicsit bunkó, mert valaki vette a fáradtságot, hogy válaszoljon a kérdésére, és ahelyett hogy megköszönte volna... no nem is folytatom mert csak felhúzom magam.


Csak azért válaszoltam erre a kérdésre, ha más valakinek hasonló problémája van, annak segítsek.

2012. szept. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!