Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Történt veled az életed során...

Történt veled az életed során olyan rosszullét, amikor annyira elgyengültél hogy lábra sem tudtál állni és kézben kellett vinni?

Figyelt kérdés

Olyanra gondolok, amikor pl. valaki elájul és egy ideig még nem nagyon van magánál és abban a teljesen elgyengült állapotban nem biztos hogy egyáltalán elbírják a lábai.

21/L



2015. ápr. 18. 08:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, történt tavaly februárban.Először azt hittem vashiány miatt van, de kiderült, hogy ez azért volt, mert próbáltam visszatartani a vért ami ki akart jönni belőlem (1 hónapig túl erősen véreztem). Először nem tudtam lábra állni, pedig segítettek, amikor meg felállítottak akkor összerogytam. Amúgy tudtam hogy el fogok ájulni előtte 10 perccel, 4 sarokra volt a házunk és hiába hívtam bárkit is, se anya se a tesóm nem vette fel így egyedül indultam el. Beszélni nem tudtam egy jó ideig utána, csak motyogni alig érthetően. És két ember hozott el a házig, 2 sarkot.
2015. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, többször előfordult már buszon, illetve az egyetemen egy adott tanteremben. Buszon egyébként nagyon gyakran rosszul vagyok.
2015. ápr. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az ehhez hasonló rosszulléteket a nyelőcső rendellenessége okozhatja. A nyelőcső résében megtapadt táplálék bomlásából, rothadásából kiváló anyagok kerülnek a gyomorba. Az évek során a szervezet igyekszik kiküszöbölni a mérgezést, tehát nem hányást inkább csak nagyfokú elgyengüléssel jelzi, hogy valami nincs rendben! Közel ötven évig szenvedtem vele nap mint nap!
2015. ápr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!