Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnál is van ez az extra...

Másnál is van ez az extra szorongás másnaposan?

Figyelt kérdés
1rólam on éves lány vagyok. Tegnap volt az első alkalom, hogy berúgtam.Generalizalt szorongásom van, járok pszichológuhhoz is. És sokkal erősebb szorongást érzek mint máskor, pedig az se semmi.Nagyon gáznak érzem magam, bűntudatom van, remegek, izzadok, félek hogy mi van ha látott valami ismerős részegen az utcán és hogy mit gondolnak rólam. Holnapra jobb lesz? Másoknál is szokott ez lenni?

2015. jan. 1. 12:25
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, telóról írtam, elrontottam az elejét :D 16 éves lány vagyok.
2015. jan. 1. 12:29
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha generalizált szorongásod van, akkor többet az alkohol közelébe se menj! Nagyon rossz hatással lehet a betegségedre.
2015. jan. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyógyszert is szedsz rá?
2015. jan. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Természetesen másnál is fellépő tünet, a szorongás, szégyenérzet, amikor elsüllyednél a föld alá.Egyrészről ez egy természetes dolog hisz az önmagában kínod ha az ember részeg ( még ha a mai fiatalok máshogy gondolják más részről biztos van biilógiai magyarázata: csak gondolj bele, az alkohol hatására megszűnéha, a szégyenérzet, stressz, fellazulsz akkor a szervezeted ez azzal koppenzálja, hogy másnap felerősítve érted ezeket.


Szerintem próbáld elfelejteni , mindenkivel előfordul néha, a környezeted akkor fogja lazán kezelni ha te id lazán álldz hozzá!

2015. jan. 3. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!