Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fáradékonyság ellen mit lehet...

Fáradékonyság ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Testileg és mentálisan is fáradékony vagyok. Nehezen összpontosítom a figyelmem. Elolvasok pl. 10 oldalt és lemerülök, mint az elem. Emellett szorongó is vagyok... Vékony és sápadt. Szedek magnéziumot, napi 250 mg. Dilibogyót nem szeretnék újra.
2014. dec. 22. 14:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbálj meg többféle vitamint is bevinni, lehetőleg zöldség, gyümölcs formájában, bár igaz télen elég gyér a kínálat, de nem lehetetlen. A fáradékonyság ellen nem tudom hogy alvással hogy állsz de próbáld meg egyszer rendesen kialudni magad, ha alacsony a vérnyomásod reggelente igyál meg egy kevés kávét, mert az segíthet és esetleg próbálj meg keresni valami sportolási lehetőséget, de ha nincs ilyen akkor otthon is mozoghatsz valamit, hidd el működni fog, mert engem mentálisan az tett helyre, le is fogytam igaz ez volt a fő célom vele. Oké hogy te soványka vagy, de léteznek alakformáló edzéstervek is hogy izmosodj és formásodj, próbálj többet enni ha mozogni fogsz 2-3 naponta úgy is éhesebb leszel majd, és keress olyan elfoglaltságot ami leköt de nem zsibbasztja le úgy az agyadat.
2014. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!