Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek a faradekonysag...

Mit tegyek a faradekonysag ellen? Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Par honapja kezdodott az, hogy gyakran csak ugy elbambulok es nezek ki a fejembol, mert jol esik. Miota pedig ez a nagy meleg van, az is megerolteto ha fel kell allnom. Abba is elfaradok, ha kimegyek a konyhaig inni. Reggel alig birok kivergodni az agybbol. Ma is hajnalba mar huvosebb volt, kimasztam az agybol kinyitni az ablakot es ugy elfaradtam benne, mint maskor 5-10 perc futastol. Egesz nap csak ulnek es ha felallok olyan is van, hogy megszedulok es zug a fulem. Mikor leviszem a kutyat es magallunk zebranal vagy akarmi akkor is elbambulok.

Panikbeteg vagyok, eleg keves fott kajat eszek, mert nem kivanom. Bevallom, hogy nem mozgok sokat. Es vashianyom is van.

MItol lehet ez a faradekonysag? Min valtoztassak? Elore is koszonom!

15/L


2013. jún. 22. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad magadnak: vashiány okozhat ilyet. Manna rax port szedjél (természetesen szüleid tudtával). Érdemes lenne két részletes vérképet csináltatni kb. 1 hónap eltéréssel és az megmutatná van-e valami más, és hogy javult-e a vas hiányod. És a mozgást is kezd el. Nyilván ne 45 fokban (mert napon röhögve van annyi ezekben a napoknak), hanem kezd esetleg azzal, hogy minden reggel és este egy nagyot sétálsz!
2013. jún. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom! Most fogunk majd vervetelre meg ilyenekre menni. A seta az elkezdodtt, 1 hete van nalam a beagle kutyusom es mivel panelba tartjuk rengeteget kell setaltatnom, en ezt elvallaltam szoval muszaj lesz. Legalabb nem lesz olyan, hogy nem indulok el, mert nincs kedvem:)
2013. jún. 22. 16:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!