Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert tor ram mostanaban...

Miert tor ram mostanaban borzaszto almossag?

Figyelt kérdés
Tobb mint 3 hete nem jarok suliba. Betegseg miatt, a renheteg korhazi vizsgalat utan kiderult, hogy durvabb lett a panikbetegsegem es attol vagyok rosszul, semmi bajom. A 3 hetbeszinte egesz nap aludtam es ki se mozdultam a szobabol. Most elkezdtem.megint eljarni ide oda es bar delig alszok, de hazaerek olyan kimerult es almos vagyok hogy esik le a fejem. Sokszor elbambulok (most is bambulok) de nem.merek elaludni mert felek, hogy bajom v es nem.kelek fel reggel pedig nem birom nyitvatartabni a szemem. Lehet ez attol hogy mostanaban csak fekudtem-aludtam es most kimozdultam? 15L
2014. dec. 6. 23:34
 1/2 A kérdező kommentje:
Voltam teljes kivizsgalason, azok szerint egeszseges vagyok. Mef vashianyom sincs.
2014. dec. 6. 23:43
 2/2 Rex Andy válasza:

Szerintem,- mert en is panikbetegseg, depresszio (egyutt jaro rokonok ezek)szenvedo alanya vagyok es ugyanezek a tuneteim alakultak ki kb. egy honapja, habar tobb eve klinikai diagnozalt vagyok,- nalam a kovetkezok :

- rosszul ertelmezett, hasznalt gogyszer-atvaltas masikra,

- huzamosabb ideig tarto magas feszultsegu stresszes panik utani hirtelen lenyugvo, elalvasos szenderges a magas cukorszint es a neurotranszmitterek hirtelen kikapcsolasa/ megszunese okozta

- ez mar tobbszor tapasztalt hosszabb- rovidebb idotartamu elviselhetetlen panikroham utan. Tobbszor is a korhazi Surgossegi osztalyon kotottem ki magas eletfenyegetonek tuno szivszorongas es elajulas-erzet mellet. Az erdekes mindig tuzetes kivizsgalasok a szivem kituno allapotat mutattak ki,- habar allando szurasokat ereztem.

- az egesz pszihes dolog

- szedhetsz vitaminokat es Omega 3 kapszulat

- setalg legalabb fel ora a friss levegon, megnyugtato kornyezetben, friss levegon

- nem utolso sorban kellj fel,- ha nehezen is,- es fogj neki valaminek es fejezd is be, ha nehezen, erotlenul, keptelennek yuno is ,- mert erdektelenne valtunk: ami negative, altato hatasu.

---Sajnos csak ennyit tudok tanacsolni eggyutterzoen,- habar idosebb ferfi vagyok,- betegseg nem valogat,- felejtsd a multat es ne hibaztasd magad sikertelensegekert

ez az egyik legfontosabb.

- sok sikert a kigyogyulas teren

2014. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!