Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért érzem úgy, hogy túl...

Miért érzem úgy, hogy túl fáradt vagyok mindenhez?

Figyelt kérdés
Állandóan gondolkozok nem tudom sehol sem elengedni magam, amit meg kell csinálni meg is csinálom csak közbe olyan erőtlennek érzem magam. Kávét, teát fogyasztok és egyszerűen már immunis vagyok rá, a cigarettát azt fél éve abbahagytam, a munkanélküliség lakáshitel alatt egyszerűen stresszes vagyok tőle, bár ezt környezetem felé nem mutatom semmilyen formában. A vérnyomásom állandóan 140-es érték felett van. Az éjjel rosszul alszom és csak akkor sikerül, ha beveszek egy tasak flectort, amit erre nem szabadna. Ezt csak 2-szer próbáltam. 28/F
2010. jan. 30. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
A 140-es érték feletti vérnyomás már magas, azért vagy mindig fáradt. Jó lenne elmenned a háziorvosodhoz, mert hosszútávon nem vezet jóra. Vegyél valeriannát, az azért kíméletesebb nyugtató. És vigyáz magadra. Más is stresszes, de azért 28 évesen ne tedd magad teljesen tönkre. Fel a fejjel!
2010. jan. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kell tanulnom de nem tudok egyszerűen koncentrálni. Amit eddig olvasok azt rögtön elfelejtem. Tesztírásra készülök és nem tudom a tanulásra a figyelmem odairányítani.
2010. jan. 30. 20:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Túlterheltség. Nemigen segít rajta más, mint egy-két hét kikapcsolódás. Utazz el valahova és pihenj!
2010. febr. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!