Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Nagyon fáradt vagyok, kimerült...

Nagyon fáradt vagyok, kimerült, nimcs semmihez kedvem, depis vagyok. Mit tehetnék, hogy jól legyek?

Figyelt kérdés
15 éves gimnazista vagyok. Sokszor,vagyok fáradt, délutánonként ha kész is vagyok hamar a tanulással, sport helyett inkább filmet nézek. Ma is már annyira kimerült voltam, hogt órán a tanár kérdezte, jól vagyok-e. Lelkileg, testileg is lemerültem. Mimdjárt õszi szünet, hogyan tudnám összekapni magam a szünetben? Köszönöm a tippeket! 15/L
2011. okt. 25. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihenj. De aktívan is! Például menj el barátaiddal vagy családoddal kirándulni.
2011. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a pasim is nagyon ki van, még szombaton is hajtják őket a gyárban...és megsajnáltam, és végigmasszíroztam...és csodát tett ez az egy masszázs is. Szóval elmehetnél egy masszőrhöz...én régen tanultam alapokat szóval nem házi masszázsra biztatlak, hanem egész testesre...ezenkívül úszhatnál is, ha mondjuk van egy termálfürdő is a közelben, príma lenne...ihatsz nonit, igaz ez drága, de ez megnöveli az életerőt...meg mondjuk oxigénkoktél, ha van a közeledben az is...

bocsi h a írtam 1-2 elérhetetlen dolgot :(

2011. okt. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem csinálj szünetben egy kúrát.

keress rá neten van ezerféle, a lényeg, hogy rengeteg gyümölcsöt, zöldséget egyél, lehetőleg nyersen, napi 2litert igyál meg, mozogj minden nap, zöld tea is jó!

2011. okt. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!