Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat ennyire a hátam?

Mitől fájhat ennyire a hátam?

Figyelt kérdés

Már napok óta nehezebben kapok levegőt és most nagyon fáj a hátam is. Az orvos megvizsgált, azt mondta, nincs tüdőgyulladásom, pedig totál azt hittem. Hőemelkedésem van és a hátfájásom már nagyon rossz, meg idegesít, hogy nehezen kapok levegőt és mélyeket kell sóhajtanom, hogy levegőt kapjak. Mitől fájhat? Komolyan kérdem, mert nincs ötletem.

15L


2010. jan. 29. 20:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy az orvos alaposan meghallgatta a légzésemet a sztetoszkópjával, meg ő már 30 éve praktizál, szóval nem hanyag orvos, de engem már ez eléggé aggaszt.
2010. jan. 29. 20:05
 2/9 anonim ***** válasza:
És nem mondott semmit ? NEm utalt sehová? Mert azért egy mellkas röntgen nem ártana...
2010. jan. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondta, hogy nincs tüdőgyulladásom és hogy igyak ACC-t.
2010. jan. 29. 20:08
 4/9 A kérdező kommentje:
de elfeküdni nem feküdtem el, mert már napok óta fáj, de most nagyon felerősödött, már vettem be fájdalomcsillapítót.
2010. jan. 29. 20:10
 5/9 anonim ***** válasza:
Talán rossz tartás, kevés mozgás. Még a suliban ülve is lehet kicsit mozgatni a vállad, kihuzni magad, forgatni a fejed
2010. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És ez most üt ki? Ilyen hirtelen?:S
2010. jan. 29. 20:16
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.(vagy még most is érzem) Nem kaptam levegőt, de jó a testartásom és mozogtam eleget és mégis nem kaptam levegőt. Semmi allergiám, se tüdőgyulladásom. Én azt vettem, hogy suli előtt és után nem kaptam levegőt, mert feszültség miatt. Elég furán éreztem. :S Ellene nem tudok tenni. :(


Egy 15 éves fiú

2010. jan. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
megnyugtattál:) én pánikbeteg vagyok, attól is lehet akár.
2010. jan. 29. 20:29
 9/9 anonim ***** válasza:
20:23! Hát szeretnék megnyugodni, de nem vagyok olyan típus, hogy leordítom azokat az embereket, hanem sok tanulnivaló. :/ Már alig várom a nyári szünetet. De még messze van, kb. 5 hónap van hátra. :(
2010. jan. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!