Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fájhat a hátam?

Miért fájhat a hátam?

Figyelt kérdés
Ma reggel arra keltem, hogy nagyon fáj a hátam. Nem izomláz szerű fájdalom, olyan mintha belül fájna. Alig tudok hajolni. Fáradt vagyok, fél 7kor keltem, elmentem vhová, aztán 9kor hazaértem, visszafeküdtem aludni és fél 12kor keltem, de legszívesebben még visszafeküdnék. Ha összegörnyedek még jobban fáj, nagyobb levegővételnél feszít. Mitől lehet? Tegnap kicsit fájt a torkom nyelésnél, ma reggel pedig hurutosat köhögtem, de most már azt sem, csak néha. Kell valami komolyabbra gondolnom, elmenjek vele orvoshoz, vagy várjak holnapig, hátha javul?
2010. dec. 2. 12:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdődő influenza gyanú
2010. dec. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj ne már :( Mit csináljak, hogy ne legyek beteg? Most jön a vizsgaidőszak is, meg amúgy sem szeretnék :( Sose szoktam beteg lenni...
2010. dec. 2. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindennap egyel meg 1 almat, vagy friss narancsot. Napi 1-2 cikk f.hagymat, amit az ebeddel is megtudsz enni, igy nem kell szenvedni az ize es a szaga miatt.

gyogyteakeverek. kamilla, kakukkfu teat igyal, s mezzel edesited.

Kinai balzsammal kend le magad este, a hatadat es a mellkasodat, s megiszod a teat, es jo ejt.

Igy fogod megelozni a betegseget!

2010. dec. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi, ez mind van is itthon, kivéve a kakukkfű teát, viszont van helyette eukaliptusz olaj (eredeti, egyenesen a gyárból, szóval még higítva sincs, mint a patikában kapható), azt is párologtatom. Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 2. 13:05
 5/6 A kérdező kommentje:
Most mértem a lázam és már 37.2 :( Nagyon szuper...fejem is fáj tompán, bevettem egy C vitamint meg ittam ACC-t hogy felszakadjon a tüdőmről...
2010. dec. 2. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ilyen tünetekkel sosem gondolok betegségre.Ha beengeded az agyadba a tudatot,hogy"akkor én most beteg leszek,minden arra utal"nagy eséllyel az is leszel.Ezzel nem azt akarom mondani,hogy Téged sem kapott el valami,de minél többet foglalkozunk a betegséggel,annál betegebbek leszünk.

Látom képben vagy a természetes gyógymódokkal,még talán a C-vitamint javasolnám,ami ha ledöntene ez a valami a lábadról lerövidíti a kieső napok számát(minimum 2000mg)

2010. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!