Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a hátam? Rossz...

Mitől fájhat a hátam? Rossz ággyal kezdödött

Figyelt kérdés
nagyon fáj a hátam pl egy foci meccs után,mozgás m emelés több órás sulban ülés.hiába maszirozatom kenem vigyázok rá vissza jön!mintha be lenne csípődve.mozgás után bedurran a derekamnál meleg érzete lesz és nagyon rosz.eddig soha nem volt.20éves vagyok és sportoltam is elötte.most az sem megy.
2010. nov. 21. 21:35
 1/3 zeiksz válasza:

Ha így "bedurran" én tuti orvoshoz fordulnék.


Hátfájással én 10 éves korom óta küszködök, anno még a suliban ülés miatt, utána számítógép előtt görnyedés miatt, rossz ágy is rájátszott és persze a rossz tartás és kevés sport. Nem öt perc alatt alakul ki az ilyesmi szerintem, no talán kivétel, ha tényleg valami becsípődés.. de az doki. Persze lehet gond a gerinced görbületével is, vagy annak hiányával.


Én a helyedben először tuti orvoshoz fordulnék, röntgenezzenek meg és ilyesmi, ha azt mondják egészséges vagy, akkor gyógytorna, vagy egy jó csontkovács lenne a következő választásom.


Jobbulást kívánok!

2010. nov. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mindenképpen kihűlés okozta.Nekem is úgy volt!
2010. nov. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
megmagyarázhatatlan módon egy focizás és egy úszás után 1hét alatt nyoma veszett valószinü meghúztam meg az ágy is rátett azóta sokkal érzékenyebb.a meghülést kétlem mert az egész nyáron kezdödött
2010. dec. 6. 21:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!