Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Kinek van térdkalács ficama?...

Kinek van térdkalács ficama? Nekem 13 évesen kezdődött.

Figyelt kérdés

13 évesen fél évente mind a két térdem felváltva fordult ki, (a bal 4szer, a jobb 3szor) aztán most 4 évig semmi. Ilyenkor én rakom vissza..

Tegnap megint kifordult. A doki műtétet javasolt, de egy ismerősömön az sem segített.


Kinek van ilyen problémája? Megműtettétek vagy hagytátok? Mi a legjobb? Hogy élitek ezt meg? Létszives mindent írjatok le ezzel kapcsolatban!


2010. aug. 5. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
A régi barátomnak volt ilyen. Focizás közben kifordult, visszarakta magának ő is. Hát nem műtette meg soha és nem lett rosszabb, de jobb sem.
2010. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mintha engem írtál volna le. Nekem is kb. akörül kezdődött, most 17 éves vagyok, utoljára februárban ment ki a helyéről. Rengetegszer voltam nagyon sok dokinál, de mégsem segít semmi sem. A műtéttel nem leszel előrébb, ez biztos. El vagyok keseredve, mert pl magassarkút sem szabad hordanom, mert ha rajtam van egy napig, akk úgy feldagad a térdem h le kell szívatni. Bárcsak lenne vmi megoldás..:/
2010. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hű de gyorsan válaszoltatok :) Köszönöm :)

Nem tudom mi lenne a helyes.. megműteni vagy sem.. Egy biztos, ez nem megoldás.. Az ember nem tudja mikor megy ki és marad ott. MErt utána nem tudok ráállni, mert megint kimegy.. jártam már így

2010. aug. 5. 13:31
 4/5 A kérdező kommentje:

Megműtötték a térdem.

Elég jó dokit fogtam ki, elmondott mindent, mi és hogyan fog történni, tényleg le a kalappal előtte. Nyugtatólag hatott a tájékozottsága, magabiztossága.

Azt hittem ha felébredek, megfogok halni a fájdalomtól mint általában sokan jajgatnak műtét után. De nem. Nem volt és azóta sincs fájdalmam, érzékeny volt kb 3-4 napig. De nem éreztem fájdalmat. Csak a cső fájt, amit bevezettek hogy a vér ne gyűljön fel a térdembe, de másnap kivették. 3 csavart rakott a csontba,azzal fogatta oda az ínt. Azt mondta az a gond hogy a térdkalács milliméterekkel van arrébb, és ettől van ficam.

Gondoltam leírom neked "sorstárs", remélem hasznot veszel belőle, és belevágsz te is. Ne legyen kellemetlen az életedben ez, ha helyrehozható!

2010. szept. 9. 21:32
 5/5 anonim válasza:
nekem is ez a problémám, már jóideje. Én úgy vagyok vele, h ha már az orvos is azt mondja h csak 50% az esélye h jobb lesz, akkor inkább nem kockáztatok. Kitudja.. lehet még sokkal rosszabb lesz akkor mit csinálok???
2012. febr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!