Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar ellen mit tudok...

Alvászavar ellen mit tudok csinálni? 14/F

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni :/ már mindent megpróbáltam de rosszat alszom nem birok az iskolában teljesíteni se a sportban és ez 2 hete van :/ segítsetek mi lehet a baj :/
2010. jan. 27. 21:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Konkrétan macskagyökér teát? Azt kell venni. Hidd el hatásos. Kicsit büdös, de keverhetsz bele valami illatos filteres teát is, és ízesítheted.
2010. jan. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

hát sztem te a RÉMÁLOM AZ ELM UTCÁBAN c.film miatt nem tudsz aludni,mert félsz FREDDY-töl!!


valahogy el kéne kapni!

2010. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
A macskagyökér valóban kellemetlen illatú,én a citromfűteát ajánlanám helyette.Annak kellemes az íze és az illyta.Nyugtat,segíti az elalvást.
2010. jan. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
xD haver ilyen szar filmmel ne rémissz már meg :D már :D
2010. jan. 28. 18:06
 15/22 anonim ***** válasza:

Magne B6, sedatif pc, sedacur forte

Nekem ezek segítettek.

Nem egyszerre. :-)

Neked inkább az utóbbi kéne. stessz oldó: macskagyökér + komló

2010. jan. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Én is alvászavaros vagyok, 4 órákat alszom, mert nem tudok egyszerűen elaludni, reggel tudnék még, csak ugye muszáj felkelni.. suliban kb "ébren alszom", mert elaludni ott se tudok, annak ellenére hogy baromi fáradt vagyok.. próbáltam teával.. nekem nemjó, tényleg orvos kéne :)
2010. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Utolsónak...én több mint egy hónap után jutottam oda, hogy orvoshoz kellene menni...vérvétel tök negatív...elvileg akkor nem szervi baj. És innen jönnek a gondok, az emberrel az agya szórakozik, ami baromi kimerítő tud lenni. Most fogok menni másodjára pszichológushoz, hátha okosabb, mint én és tud segíteni...
2010. jan. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

sztem meg,

lehet hogy azert nem tudsz aludni,meg minden,merthogy

a mumusoktol félsz,

vagy pedig át fogsz változni elöbb-utobb!!

vagy csatlakozni fogsz FROST-hoz a Penge c.filmböl!!!!!

valamit tegyél,mert nem lessz joo!!!

2010. febr. 2. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
4 órákat alvós vagyok : b*ssza megaz agyam akkor .. :( de igazad van, nem kéne húzni, pszichológus amúgyse rossz sose :)
2010. febr. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nem rossz tényleg, olyan megnyugtató amikor nála vagyok...van benne valami furi, de ez tetszik :) Hátha egyszer minden rendbe jön, csak bízni kell :)
2010. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!