Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alvászavar ellen mit tudok...

Alvászavar ellen mit tudok csinálni? 14/F

Figyelt kérdés
Nem tudok aludni :/ már mindent megpróbáltam de rosszat alszom nem birok az iskolában teljesíteni se a sportban és ez 2 hete van :/ segítsetek mi lehet a baj :/
2010. jan. 27. 21:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Igyál esténként 4 dl macskagyökérteát. Vagy menj orvoshoz.
2010. jan. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Valeriana :) nekem bevált, lefekvés elött bevettem 2-t és jól aludtam ... nem gyógyszer, és az 50 dbos kb 800 ftba kerül csak:)


21/L

2010. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
És ez mi ez a tabletta szerű valami? Ez direkt erre van?
2010. jan. 27. 21:16
 4/22 anonim ***** válasza:

Hűha...átérzem a helyzeted, de én már több mint egy hónapja járok ebben a cipőben. sok dolgot próbáltam, megmondom őszintén nem sok sikerrel :/

Meleg mézes tej elalvás előtt, levendula illóolaj, Hova tabletta ami macskagyökér és komló kivonatából készült.

Egyébként mi a baj? Hogy alakult ez ki?

Nekem kicsit hatásos volt az, hogy ha testileg kifárasztottam magam, így nem volt erőm gondolkozni esténként.

De szerintem nem hülyeség, ha orvoshoz fordulsz, mert egy idő után kórossá válhat, ami nem a legjobb.

Én is ott vagyok most, vérvétel stb...aztán hátha megtudjuk , hogy mi a bajom.

Kitartás

2010. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
A valeriana hatóanyagát a macskagyökérből vonják ki. Tehát a tea egészségesebb, mert nincs benne sok szar vegyi anyag.
2010. jan. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom mióta barátnőm nem beszél velem egy csúnya dolog miatt azóta van ez :/ és edzésre is mentem csak nem birtam teljesíteni :/
2010. jan. 27. 21:21
 7/22 anonim ***** válasza:
És marha büdi a macskagyökér tea :D De van akinek hatásos, egyébként ha szorongásos dologból, túlzott teljesítési vágy, túlzott izgalom miatt van, meg lehet próbálni a Sedatif Pc homeopátiás szert, ami csak gyógynövényekből van
2010. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
ilyen gyógyteákat ittam jó sokat de csak annyi különbség volt hogy töbször mentem wc-re
2010. jan. 27. 21:23
 9/22 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Hát akkor nagy valószínűséggel lelki ok áll az alvászavarod hátterében, folyton pörög az agyad, esetleg lelkiismeret furdalásod van, ezt nem tudhatom. Ha ez a lelki ok megszűnik, akkor a testi tünetek is múlni fognak, legalábbis nekem ezt mondták.

De neked legalább van miből elindulni, hogy mi okozhatja.

2010. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Bocsi, harmadik :)
2010. jan. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!