Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hétfön leestem a lovamról,...

Hétfön leestem a lovamról, nagyon fáj a térdem,1 hét mulva indulunk nyaralni, megjavulok addig?

Figyelt kérdés
jövöhét szerdán indulunk nyaralni,a bal térdem nagyon felvan dagadva egyelöre nem tudok ráálni,mankóval járkálok.midnent csinálunk jegeljük,hűsitjük,kenegetjük.megjavulok a nyaralásig?(a térdem nicsn eltörve meg nincs semmi komoly szerintem,az orvos mondta)csak azt modnták 2 hétig nicsn lóra ülés és pihentesssem.
2008. aug. 13. 19:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is lovagolok csak ebben a hónapban sikerült kétszer leesnem a lovarda legnagyobb lováról.Hála istennek semmi bajom nem lett próbáltam ugy földet érni hogy seggreesek vagy a puha föld miatt a hátamra.Így nem lett semmi bajom feláltam és visszaültem a nyeregbe.De a kiránduláson na ott akkorát estem hegymászás közbewn hogy kiment a bokám.Nem tört el csak kiugrott és esés közben visszament a helyére.Pont így jártam mint te.Teljesen be volt dagadva.Annyira fájt hogy alig bírtam ráálni utána irány a baleseti.Én is mankóval mászkáltam.Nekem 1 hónapig tartott mire teljesen rendbe jött a bokám.Addig se lovaglás,meg suliba se tudtam elmenni :( nagyon szar volt.Még utána is meglátszódtak a lila foltok.Szoval jövőhét szerdára nemhiszem hogy helyre fog jönni a térded.
2008. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!