Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek is nagyon de...

Szerintetek is nagyon de nagyon sovány vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

Bár mennyit is eszek,sportolok, nem tudok hízni, az orvos azt mondta ilyen alkat vagyok és örököltem édesanyámtól... egyébként kiskorom óta nagyon vékony vagyok.

15/l 158 cm,39 kg

A képen nem én vagyok, de szinte ugyanígy nézek ki: [link] (a mellem kicsit nagyobb, bár a csípőm ennyire talán nem széles)



2014. okt. 22. 13:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
A mellékelt csaj jó eséllyel anorexiás, a súlya is annak megfelelő. Amúgy igen, nagyon gáz.
2014. okt. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinte válaszokat.!!
2014. okt. 22. 16:18
 13/21 anonim ***** válasza:
61%
Nos, ne halj meg. Inkább gondolj bele, hányan adnák a fél karjukat, ha fogyókúra nélkül így néznének ki. Igaz, hogy a szépséget illetően kihívásokkal küzdesz, de még így is milliók cserélnének veled.
2014. okt. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Hát én biztos nem cserélnék ilyenre.
2014. okt. 23. 13:06
 15/21 anonim válasza:

Nem kell ezért meghalni,sokan vannak akik meg leakarnak fogyni,de nem sikerül.

Vannak hozzád hasonló lányok,nem egyet ismerek aki így néz ki,ki kell vizsgálni,menj el dokihoz.

2014. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
aszongya: "a csípőm ennyire talán nem széles" Hát pedig ez se valami szétk*rt széles :D
2014. okt. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nekem fiúba vannak hasonló gondjaim, pedig már nem vagyok gyerek. Próbálok mindent, de csak nem hízok, sőt...az a gond ezzel, hogy az ennyire sovány alkat azt sugallja a külvilágban, hogy beteg vagy. S mint tudjuk, mindenki egészséges társat, barátokat akar magának.
2014. okt. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
hát nem azt mondtam hogy széles a csípője, de nekem még ennyire sem az. -.- aszondom. istenem..
2014. okt. 26. 17:31
 19/21 anonim válasza:
Nekem is hasonló alkatom van, ezért nem kell meghalni:) ha nem vagy beteg, nincs semmi gond szerintem. Sportolj sokat, egyél amennyi jól esik. Láttam már soványabb embereket is. 15L
2014. okt. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy feltételen kórosan sovány, ha már az orvos is kijelentette. Egyébként nekem tetszenek a képhez hasonló lányok. De az már tényleg az alsó határ nálam.
2014. nov. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!