Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintetek is nagyon de...

Szerintetek is nagyon de nagyon sovány vagyok? (kép)

Figyelt kérdés

Bár mennyit is eszek,sportolok, nem tudok hízni, az orvos azt mondta ilyen alkat vagyok és örököltem édesanyámtól... egyébként kiskorom óta nagyon vékony vagyok.

15/l 158 cm,39 kg

A képen nem én vagyok, de szinte ugyanígy nézek ki: [link] (a mellem kicsit nagyobb, bár a csípőm ennyire talán nem széles)



2014. okt. 22. 13:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Igen,ez nagyon soványnak számít!
2014. okt. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%

Miután a képen nem te vagy, így nem lehet megmondani, hogy nagyon sovány vagy-e.

Az, hogy SZERINTED hasonló az alkatod, mint a képen levő személynek, az még nem jelenti azt, hogy ténylegesen is olyan.

2014. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Igen
2014. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
A 39 kiló szerintem elég kevésnek hangzik...
2014. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
A kóros soványság határán vagy.
2014. okt. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én keresnék egy lelkiismeretesebb másik orvost. Ez ugyanis nem normális nagy eséllyel. Csoda, ha egyáltalán menstruálsz. Egy egész kis betegség is kórházba juttathat ilyen alkattal. Arról nem beszélve, hogy lehet valaki genetikailag vékony, de ez akkor is abnormális súly.

Ha más nem, kezdetnek hormont és ételintoleranciát érdemes vizsgáltatni. Simán lehetsz mondjuk lisztérzékeny, sokszor semmi tünete nincs, mégis éveket vesz el az életedből. Ráadásul örökölhetted anyukádtól, aki szintén emiatt ilyen alkat esetleg.

2014. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Orvosi értelemben még nem kórosan sovány, de közel áll hozzá. Esztétikailag mindenképpen előnytelen, de még változhat. Sportolással elérheted, hogy kerüljön rád egy kis súly is.
2014. okt. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Legszivesebben meghalnék....
2014. okt. 22. 14:51
 9/21 anonim ***** válasza:
A meghalás karcsúsít, de te hízni szeretnél. Vékony csontozatot lehet örökölni, de soványságot nem. Meg kellene vizsgálni, hogy a táplélék hogyan hasznosul nálad. Nincs-e valami szervi oka.
2014. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Legszivesebben meghalnék...."


Nos, tegyél érte... mi mást mondhatnék?

2014. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!