Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S Mi baja lehet anyukámnak?

S. O. S Mi baja lehet anyukámnak?

Figyelt kérdés
reggel 6x ment a hasa, de azóta szerencsére nem. Fájt a torka is, néha folyik az orra. Hasmenéses vírus sztem nem, mert már nem megy a hasa, gyomra is jó mert evett sokat, viszont most meg már nagyon gyenge, ki van száradva a szája, és hőemelkedése is van már..mi lehet ez??
2014. aug. 30. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Vírus fertőzés. Feküdjön le, igyon sok-sok folyadékot, és szedjen C vitamint.
2014. aug. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 tetro ***** válasza:
Ebola
2014. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Menjen el holnap a háziorvoshoz
2014. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebola? Az eszed tokja, az !
2014. aug. 30. 18:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Az anyukád felnőtt ember, ugye? Ha beteg, menjen el orvoshoz, és te ne foglalkozz azzal, hogy mi a baja. Nem a te dolgod. Nem te vagy az anyád anyja, hanem fordítva.
2014. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát te tisztára elmeroggyant vagy. Természetesen elmegy majd orvoshoz ha nem javul. Az anyukám mindig mindenben mellettem áll, ott van velem ha beteg vagyok, és nálam ez visszafelé is rohadtul érvényes !!!
2014. aug. 30. 18:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!