Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehet az anyukámnak valami...

Lehet az anyukámnak valami baja? (dolgok róla lent)

Figyelt kérdés

-Túlzottan konzervatív

-Nem vesz komolyan mióta tudja rólam,hogy hipochonder vagyok és nem nagyon bízik azóta bennem

-Csakis a jegyeim érdeklik,ha meg jó jegyet kapok szinte csak egy rövid dicséret

-Képes még az évekkel ezelőtti hülyeségeim miatt is felelőségre vonni

-Az neki nagyon számít,hogy én is egy konzervatív legyek és zavarja,hogy már most liberális lelkem van

-Túlzottan böfög és szellent



2013. nov. 22. 16:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy sok hülye téveszméi és sztereotípiái vannak.És szokott Istenre való káromkodást mondani és mégis vallásosnak mondja magát.
2013. nov. 22. 16:41
 2/4 II.Dartheon ***** válasza:

"És szokott Istenre való káromkodást mondani és mégis vallásosnak mondja magát."


Hát.. elég fura egy szülőd van.. mindenestre az, amit idéztem tőled semmit nemjelent,csak eltúlzod ezt. Nos.. szerintem kicsit el van szállva, de lehet te is :)

2013. nov. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? vesd a szemére a káromkodásokat, és mondd meg neki, hogy most már visszább foghatná magát. szólj apádnak
2013. nov. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
15
2013. nov. 26. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!