Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baja lehet anyukámnak?...

Mi baja lehet anyukámnak? (SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés

reggel felkelt,nem volt semmi baja,de utána egy fél órára rá,megfájdult a a nyaka,vagyis a vállánál,mintha beállt volna neki,alig bir felülni mert fáj neki,már megmasszíroztam,krémmel is bekentem,vedd be gyógyszert is,és most fekszik épp,és azt mondta hogy fázik is,ezért betakartam,de kéne dolgoznia,mert ugye fodrász,..de mi lehet ez? ha beállt volna a nyaka akkor egyből érezte volna amikor felkelt,szokott neki ilyen lenni,de ez most más,mert akkor egyből amikor felkel érzi hogy beállt neki,és rosszul feküdt az éjjel,de most fél órára a kelése után kezdett neki fájni:(

segítsetek,mi lehet a baja?

13/L


2010. jún. 29. 13:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos nem tudom Hívjátok ki!

Egyébként ha fázik lehet lázas... mértétek? Milyen gyógyszert vett be?

2010. jún. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Vidd el orvoshoz, ha nem akar elmenni, akkor menj el te, ha nem enged el, akkor hívd föl az orvost!!!! Sok sikert! Ha történik valami, írj!
2010. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
49%
Egy kis nyakfájástól ne ijedj meg:) Lehet elaludta
2010. jún. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Körzeti orvost vagy ügyeletet hívd fel telefonon! Ha a tünetek alapján komolyabb, akkor ki is mennek!
2010. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem ijesztgetésképp, de a tarkómerevség és a láz többek között az agyhártyagyulladás tünete. Én orvost hívnék, vagy orvoshoz küldeném.
2010. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Igen...ezt akartam írni, amit az előttem szóló.
2010. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

nem lázas!

volt már neki sokszor hogy elaludta a nyakát,és nagyon nagyon fájt neki.

2010. jún. 29. 13:30
 8/14 anonim ***** válasza:
FAekszik és fázik ebben a melegben... Mi ez, ha nem láz?
2010. jún. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

NEM LÁZAS!!!

és akárhányszor fáj neki a nyaka,mindig ennyire fáj neki.és utána elmulik,csak nem értem hogy most miér rá félórára kezdett..

de már dolgozik is

2010. jún. 29. 13:32
 10/14 anonim ***** válasza:
Porckorongsérv is lehet.Hívd ki az orvost!
2010. jún. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!