Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi baja lehet anyukámnak?...

Mi baja lehet anyukámnak? (SÜRGŐS! )

Figyelt kérdés

reggel felkelt,nem volt semmi baja,de utána egy fél órára rá,megfájdult a a nyaka,vagyis a vállánál,mintha beállt volna neki,alig bir felülni mert fáj neki,már megmasszíroztam,krémmel is bekentem,vedd be gyógyszert is,és most fekszik épp,és azt mondta hogy fázik is,ezért betakartam,de kéne dolgoznia,mert ugye fodrász,..de mi lehet ez? ha beállt volna a nyaka akkor egyből érezte volna amikor felkelt,szokott neki ilyen lenni,de ez most más,mert akkor egyből amikor felkel érzi hogy beállt neki,és rosszul feküdt az éjjel,de most fél órára a kelése után kezdett neki fájni:(

segítsetek,mi lehet a baja?

13/L


2010. jún. 29. 13:21
1 2
 11/14 anonim válasza:
Mamámnál így kezdődött, és szívinfarktus volt. Remélem anyukád jobban van.
2010. júl. 4. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

eléggé ijesztgettetek:S anyukámnak mondtam hogy már volt ilyen,sokszor beállt a nyaka,csak most nem egyből amikor felkelt,szóval nem az alvás miatt.

ti elég durva dolgokkal ijesztgettetek. nem hívtam orvost,elment anyukám masszőrhöz,már sokkal jobban van,sőt mondhatni már nincs is gond. anya<3

azért köszi

2010. júl. 5. 13:02
 13/14 anonim ***** válasza:
Na akkor az izmai voltak túlterhelve
2014. aug. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Pihenjen többet
2014. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!