Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem lesz semmi baja az...

Ugye nem lesz semmi baja az anyukámnak? Mit tudtok erről a műtétről?

Figyelt kérdés

Az anyukámnak vizelet tartási problémái vannak.Az orvos azt mondta,hogy a húgyhólyagja belelóg a hüvelyébe és hogy meg kell műteni.Nem vágják fel a hasát,hanem hüvelyi úton teszik valahogy feljebb a húgyhólyagját.Az orvos állítása szerint rutinműtét,reggel bemegy,este hazajöhet.De én akkor is nagyon félek hogy meghal.Nekem ő a mindenem.

Mit tudtok erről a műtétről?

13/L


2010. okt. 25. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az orvosnak, kisebb rutinműtét, semmi baja nem lesz anyukádnak, ne félj! Nagynénémnek is csináltak ilyet.
2010. okt. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én semmit nem tudok erről, de ha az orvos azt mondta, hogy rutinműtét, akkor tuti nem lesz semmi baj, főleg ha még nem is vágnak. Nyugodj meg és bízz az orvosban! (úgysem tudsz mást csinálni) :)
2010. okt. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne aggój Kicsi Lány! Ez valóba egy rutinműtét. Egyszerűen megemelik a hólyagot egy svéd módszerrel, ami után nagyon hamar rendben lesz. Általában gerincérzéstelenítéssel végzik, nem altatásban.
2010. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Na milyen volt?

Milyen lett?

2014. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős az Anyud?
2014. aug. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát azért pár napig még maradjon a kh-ban
2014. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!