Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történt velem? Lehet meg...

Mi történt velem? Lehet meg rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Egy pörgős gyerek voltam, sportoltam, , sokat dolgoztam. Bejártam a fel világot, Amerika stb. Művészetekbe is jó vagyok. Megnősültem, van két kislányom egy szép feleségem, jó a szakmám. Elismert vagyok benne, de egy pár éve, hogy kész lett a lakásom, nincs kedvem sémihez és senkihez. Nem akarom látni az embereket, otthonülősé váltam. Meg anyámhoz sem megyek el, csak úgy érzem jól magam hogyha egyedül vagyok a szobába és bambán nézem a tévét. Semmit nem találok érdekesnek, sémi nem tud felizgatni. Emiatt sokat veszekszem a nejemmel . Lenne valami gyógyszer vagy valami amit ajánlani tudok, hogy mindez megváltozzon?
2010. jan. 14. 22:54
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Ha egy jó könyvet szeretnél: most olvastam Gary Chapmantől : az egymásra hangolva címüt. Nagyon nagy hatással volt rám! Szeritenm szuper és hatásos az életre,házasságra nézve. Előtte a gyerekekre hangolvát olvastam,az is nagyon jó!

Szeretettel ajánlom!

2010. jan. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. jan. 15. 18:26
 23/23 anonim ***** válasza:

Megmondom én mi a gond mitől lettél ilyen..


Valszeg nincs társaságod ami ezt a magyar emberfajtát ismerve nem is csoda..


Itt csak érdekbarátok meg haverok léteznek + mindenki átver mindenkit...


Léceljetek le innen, én is azt teszem még ebben az évben


Remélem...

2010. jan. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!