Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történt velem? Lehet meg...

Mi történt velem? Lehet meg rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Egy pörgős gyerek voltam, sportoltam, , sokat dolgoztam. Bejártam a fel világot, Amerika stb. Művészetekbe is jó vagyok. Megnősültem, van két kislányom egy szép feleségem, jó a szakmám. Elismert vagyok benne, de egy pár éve, hogy kész lett a lakásom, nincs kedvem sémihez és senkihez. Nem akarom látni az embereket, otthonülősé váltam. Meg anyámhoz sem megyek el, csak úgy érzem jól magam hogyha egyedül vagyok a szobába és bambán nézem a tévét. Semmit nem találok érdekesnek, sémi nem tud felizgatni. Emiatt sokat veszekszem a nejemmel . Lenne valami gyógyszer vagy valami amit ajánlani tudok, hogy mindez megváltozzon?
2010. jan. 14. 22:54
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Úgy érzed, hogy elfogytak a céljaid? Már minden "meg van valósítva", amire vágytál?
2010. jan. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Sürgősen kérj orvosi segítséget, mielőtt elhatalmasodik

rajtad ez az állapot.Van megoldás!!! Szakember!!! Nem szégyen. Nyugi!!!

2010. jan. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Tudod amikor az ember hajt mint az állat hogy mindent elérjen, amit célul kitűzött magának, és amikor meg van, na akkor jön ki a fáradtság. Mert a nagy hajtásban annyi endorfin termelődik, hogy mindent bír. És amikor végre vége, nincs meg az a hajtóerő, az a pörgés. Ezt úgy hívják depresszió.Ha magadtól nem megy kérj orvosi segítséget, de lehet az is csak téli depresszióba estél.
2010. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Depresszió,egyszerűen beleuntál a dolgokba,valami új,valami más kellene. Egy jókis utazás talán kimozdítana valamelyest belőle,de az semmiképp nem megoldás hogy otthon ülsz,és várod hogy elszaladjon melletted az élet.Vegyél erőt magadon,mozdulj ki,keress meg régi barátokat,menjetek el a nejeddel romantikázni,csináljatok olyan dolgokat amit eddig még sosem,mozogj,sportolj,ha az elején nem is tetszik,de garantáltan feldobja a tested,lelked,hangulatod és beljösz,minél több friss levegő,és odakint a természetben tartózkodás. Értékeld át magadban a dolgokat. Nem az élet a hibás,ha nem veszed észre a benne levő jót....Neked mindened megvan szép kis családod,másnak semmilye és mindennapi harc az élete a fenmaradásért,és mégid küzd és sosem adja fel magában a harcot,mert az élet erről szól...Próbálj meg örülni minden kis jónak,és nem szomorkodni,mert a gyerekeidnek egy törődő,optimista apára van szükségük,akitől tanulhatnak és felnézhetnek. Persze ha nagyon nem tudsz rendet rakni a kedélyedben,,hangulatodban keress meg szakembert,de ne feledd, a változás csakis rajtad áll, a te fejedben van,neked kell akarnod,és tudnod,hogy hogyan szeretnéd leélni a hátralevő életed.
2010. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

igen sokat hajtottam ! Volt úgy hogy 36 ora egy szuszból mert be kellet fejeznem a rendelést. De általában reggel 6h egész későig 22,23,24h-ig Valahogy nem voltam annyira fáradt és a feleségem is fiatal volt , szívesen megadtam neki a szerettet és a szexből se volt hiány !

Jah és a korom 37\F.

2010. jan. 14. 23:22
 6/23 anonim ***** válasza:
Figyelj te nem vagy boldog a házasságodban! Itt a válasz előtted, én leírtam. Remélem elfogadod.
2010. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Igen tudom ,nagyon is tudom !

Csak olyan nehéz ez nekem.

A műhelyem rendetlené vált! Utalok be is menni ! Mindenki csak akar valamit és én már nem bírom .

2010. jan. 14. 23:39
 8/23 A kérdező kommentje:

Mind a ketten jó fejek vagytok, köszi a segítséget!

Most hirtelen arra gondoltam, hogy egy jó könyvet kéne kiolvassak ami fel tudja ébreszteni a lelkemet . Csak meg nem tudom hogy mit is olvassak .

2010. jan. 14. 23:44
 9/23 anonim ***** válasza:
Olvasd el az Afrikai szeretők könyvet. Bár nem igazán férfiaknak való, de lélekreható!!!! És kezdjél új lappal, ha nem bírod egyedül nem igaz, hogy nincs bizalmasod aki segítene a munkádba. Az is bajod mindig mindent egyedül szeretnél csinálni, de lásd be nem megy.A házasságod ha még megmenthető tegyél meg mindent érte, ha pedig nem lépjél. 37 éves vagy fiatal ne nyomorgasd így a lelked életed végéig.
2010. jan. 14. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Valami vídámat és optimistát,semiképp ne drámát :) És fel a fejjel,ez csak egy ilyen átmeneti időszak,kissé kimerültél és most fel kell töltened magad,de csakis olyan dolgokkal amik jólesnek,és amiket szívesen csinálsz,örömöd leled bennük..Mindenkinek vannak nehezebb időszakai hidd el,és tényleg próbáld a feleségeddel rendezni a dolgokat,jó lenne ha újból egymásra találnátok.
2010. jan. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!