Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi történt velem? Lehet meg...

Mi történt velem? Lehet meg rajtam segíteni?

Figyelt kérdés
Egy pörgős gyerek voltam, sportoltam, , sokat dolgoztam. Bejártam a fel világot, Amerika stb. Művészetekbe is jó vagyok. Megnősültem, van két kislányom egy szép feleségem, jó a szakmám. Elismert vagyok benne, de egy pár éve, hogy kész lett a lakásom, nincs kedvem sémihez és senkihez. Nem akarom látni az embereket, otthonülősé váltam. Meg anyámhoz sem megyek el, csak úgy érzem jól magam hogyha egyedül vagyok a szobába és bambán nézem a tévét. Semmit nem találok érdekesnek, sémi nem tud felizgatni. Emiatt sokat veszekszem a nejemmel . Lenne valami gyógyszer vagy valami amit ajánlani tudok, hogy mindez megváltozzon?
2010. jan. 14. 22:54
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A kis herceget :))ja és gondolkodj el rajta,én is felnőttfejjel olvastam el,nem éppen gyerekkönyv,vagy olvasd a lányaidnak és közben meg merengj el a mondanivalón,megéri :))
2010. jan. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Én mikor padlón vagyok,depis és nagyon szomorú,mindig megnézem ezt,nekem segít: http://www.youtube.com/watch?v=qojU-s6AXHs
2010. jan. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy ennyit törődsz velem!

Kiírtam hogy nem érdekel semmi és senki, ezt most visszavonom, mert nagyon érdekelsz engem, szeretnem ha egy pár sort írnál magadról, mert nagyon bölcsnek tűnsz, és jó embernek .

2010. jan. 15. 10:40
 14/23 anonim ***** válasza:
Mármint ez nekem szólna??? :OO :)) Akkor nagyon szépen köszönöm,ezt jólesett olvasni...Nagyon szívesen,egyszerűen szeretek segíteni,és maximálisan átérzem a helyzeted.Nem tudom mennyire vagyok bölcs vagy sem,csupán tapasztalt, tudom miről beszélsz, hogyan érzed magad,mert én is átmentem már ilyesmin,voltak nagyon nehéz perceim,szinte a pokolban éreztem magam,de akkor is megtanultam,megtanítottak,hogy sosem szabad feladni a harcot magunkban,ez az én harcom,nekem kell megvívni,nem bűntethetek emiatt másokat is,nem keseríthetem meg az életüket,nekem kell kimásznom belőle,és lerendeznem magamban,magammal a dolgokat,ahhoz hogy tényleg boldog és kiegyensúlyozott lehessek.Mindig előre kell nézni,és mindent megtenni hogy MOST a jelenben jól érezd magad,és nem a múltban élni,vagy a jövőn örlődni. Ami nem öl meg,az megerősít,tartja a mondás,és mennyire igaza van.. amíg egészséged és akaratod van és szerető emberek vesznek körül akikre számíthatsz és veled,melletted vannak,az felér egy kinccsel,csupán meg kell tanulni jobban értékelni,meg máshogy állni,viszonyulni hozzájuk,meg önmagadhoz, a mindennapi apró örömökhöz,megtanulni örülni annak hogy élsz,és egészséges vagy,mert ezen feltételek mellett még bármit elérhetsz hidd el. Te már bizonyítottál,letettél valamit az asztalra,teljesítetted amit eltökéltél,de sebaj,biztos vagyok benne,hogy találsz majd új célokat,álmokat,és azokat szövögessed csak szépen tovább...Olyan emberekkel próbáld magad körülvenni,akiktől pozitív energiát kaphatsz,és jól érzed magad velük,nem olyanokkal akik lehúznak,vagy rosszat akarnak neked,tanulj meg mosolyogni,nevess sokat,és sose hagyd hogy a szomrúság,fasúltság érzete elhatalmasodjon feletted,tereld el,és győzd le. Egyszer élünk,és hogy hogyan éljük le az életünket,vídáman vagy végigszomrkodva,magunkat gyötörve meg kínozva,és milyen az életünk minősége,arról csakis mi magunk tehetünk. (ha valamit még segíthetek,bármiben,csak nyugodtan kérdezz,vagy írj ide :)) )
2010. jan. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ja,és 26 éves lány vagyok,feleannyira szerencsés és sikeres mint te, de aki hisz abban hogy majd eljön az ő napja,és az én álmaim is valóra válnak,és elérem,amit szeretnék,hogy igazán boldog legyek. És ne feledd eső után mindig kisüt a Nap :))
2010. jan. 15. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Esetleg egy privát levél nekem !?
2010. jan. 15. 12:41
 17/23 A kérdező kommentje:
Kezdem szépnek látni az eletet .
2010. jan. 15. 12:42
 18/23 anonim ***** válasza:

Rendben,írok akkor neked :))

Helyes,úgy is kell,mert az is :))

2010. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Hűű, ti még itt összejöttök a végén! :)))


Amúgy meg igen, kellenek új barátságok, új ismeretségek, a megszokottból kicsit kimozdulni!

2010. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
:))))
2010. jan. 15. 13:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!