Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért vagyok mindig fáradt?

Miért vagyok mindig fáradt?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok és előfordult, hogy csak suliban voltam és nem volt semmi fárasztó mégis mikor hazaértem nagyon álmos voltam.Nem feküdtem le későn.M ellesleg a vérnyomásom is elég alacsony és mikor túlestem egy vérvételen a bal kezemből nem jött vér a végén pedig majdnem elájultam.Mégis mitől lehetek ilyen fáradékony???
2008. aug. 6. 16:48
 1/5 anonim válasza:
Hello! Velem is néha ezvan, de a suli mindenkit kifáraszt, a sok tanulás meg ezek... belekell edződni. De amúgy ha én fáradt vagyok eszek kicsit vizet iszok és lemegyek levegőzni kicsit és utánna teljesen jobb lesz ;)
2008. aug. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy sok egészségtelen kaját ettél/eszel?

szerintem tarts pár napos méregtelenítő kúrát,az elején,lehet,hogy még fáradtabb leszel és fáj a fejed,de utána,mikor kiürülnek a mérgek,sokkal jobban leszel.

2008. aug. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak általános dolgokat lehet mondani. Feküdj le korán, reggelente ihatsz kávét, sportolj, légy sokat levegőn. Kerüld a streszt, és igyál sok folyadékot. Egyél rendszeresen, de ne túl zsiros, tömény ételeket, mert ezek is fárasztanak.
2008. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
A fáradtság a vashiány egyik tünete, ez is lehet.
2008. aug. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia .Írod hogy a vérnyomásod alacsony.Az alacsony vérnyomás egyik tünete a fáradékonyság.Nagyon sokat kell inni folyadékot, hogy az ereid rugalmasak legyenek, és ne renyhék, ha vér az erekben jobban megy , mert a folyadékkal a z erek falát növeled, csökken a fáradékonyság.A másik az alacsony RR-hez gyakran társul vérszegénység, ami szintén lehet a fáradtsság tünete.De én a vérnyomásra gondolok most főképpen.Nemírtad a véreredményedet, de ha minden jó volt akkor a vérnyomás a fő gond.És még egy azt se felejtssd el, te most hormonális változásokon mész át ez is teher a szervezetnek.A léyneg sokat ígyál, néha ihatsz egy kis kávét is, vagy energia italt, de mellette mind 2 liter vizet, és sokat mozogj.
2008. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!