Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi van velem? Furcsa dolgok.

Mi van velem? Furcsa dolgok.

Figyelt kérdés

2009 december 15-e előtt előtt megéreztem valamit... 1-2 héttel később lett volna 15-e, és mondtam a nővéremnek, hogy: Figyelj, úgy érzem, valami nagyon-nagy dolog fog történni az életünkben. Pár nappal később kiderült, zongoravizsgám időpontja pont 15-ére esik. Megéreztem, de jó. Bár csodálkoztam, hogy ez hogy lehet? Úgy éreztem, hogy valami hihetetlen dolog fog történni...

Aznap (dec. 15) nem mentem iskolába, a vizsga miatt. Mielőtt el kezdtem volna készülődni, (elváltak 7 évs koromban a szüleink) anya mondta, könnyes szemekkel: "Apátok meghalt". Ledöbbentem, nem hittem el. Lehet, mert annyira szerettem, ezért éreztem meg napra pontosan a halálának napját..? Nem tudom... (rákos volt). Az előtt is megéreztem már dolgokat.

Apukám halála óta előre megérzek dolgokat...


Mondtam a nővéremnek, hogy mennyi "E" van a magyarban... Anyukámmal játszottam szókirakósat, és láss csodát: négy "E" jött ki neki.


Ugyancsak játszottam anyukámmal, mondtam, milyen jó lenne, ha lenne egy "A" és egy "E" betűm. És csak ez a két darab magánhangzó lett... (12 kockából)


Nemrég Debrecenből jöttünk vissza Pestre, és mondta a nővérem, mondjak egy számot (kellett valamiért). Mondtam, legyen 30. Jó... Elkezdtünk beszélgetni, mondta, legyen inkább az a szám, amelyik korunknak az összege. Ő 16, én 14 éves vagyok. És mennyi? 30...


Ez miért van..? Nem értem magam... Apukámnak van hozzá köze? Nagyon furcsa érzés, mégis jó... (régebben a legnagyobb ilyen az volt, mikor tudtam, melyik vizsgatételt húzom fizikából... azt húztam)


Kérlek, válaszoljatok! 14 L


2009. dec. 31. 10:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, sokat jelentett! Részvétem...
2010. jan. 3. 18:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!